Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő, sőt nem múló...

Visszatérő, sőt nem múló húgyúti problémákra megoldás?

Figyelt kérdés
Augusztus 30-án kezdődött az egész. Strandon voltam, és már ott elkezdtem érezni, hogy sokszor kell mennem mosdóba, illetve, hogy némelyik vizeltürítés fájdalmas. A fájdalom a vizeletürítés végén jelentkezik, és után tart még nagyjából 30-60 percig ez a kellemetlen égő húgycső érzés és talpfájdalom (jobb talp). Ezt követő napokban vártam, hátha magátol elmúlik, sok folyadékot ittam. Nem múlt, úgyhogy ilyen otthoni gyorsteszt segítségével megnéztem van s húgyúti fertőzésem, és mutatott eltérést, úgyhogy monural-t vettem be 2 egymást követő este, ahogy kell. Ez látszólag majdnem elmúlasztotta, de aztán megint kezdett visszatérni, de csak a napi első vizelés ilyen rettenet. Arra gondoltam lehet nem is húgyúti fertőzés már, hanem kevés folyadékbevitel = kevès vizelet és amiatt csíp? De ez is ellentmondásos mert általában odafigyelek hogy igyak eleget, este is. Ráadásul újabb adag vásárolt teszt még mindig emelkedett fehérje szintet mutatott ki a vizeletben, csak az mástól is lehet (sport, fehérjebevitel) és azt arra fogtam. Egyébként elkezdtem szedni az idelyn walurinalt, úgy vettem észre az segít, de most újra érzem ahogy kimentem mosdóba éjszaka felkelve, hogy csípő égető érzésem van odalent, emiatt visszaaludni sem tudok. Kezd ebből már nagyon elegem lenni, úgyhogy megyek orvoshoz, de ma sajnos szombat van (szeptember 19). Mit ajánlanátok? Menjek vizelet és vérvizsgálatra első körben? Vagy valami célzottabb vizsgálatra?

2020. szept. 19. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen problémán csak az antibiotikum szokott ténylegesen segíteni.
2020. szept. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképp orvos kell. Nekem sokat segített a Sumetrolim es a cicka-zsurló tea néhány csészével egy nap.
2020. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sumetrolimra sajnos allergiás vagyok :/ de köszi szépen! Hétfőn mindenképp megyek dokihoz! :)
2020. szept. 19. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Vizeletvizsgálat nem mutatott semmit, de a probléma még mindig fennáll :/
2020. szept. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!