Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS nagyon csíp mikor pisilek...

SOS nagyon csíp mikor pisilek mit csináljak míg nem jutok el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Este kezdődött, már mikor pisiltem csípott, nehezen is tudtam elaludni. Erre most arra keltem, hogy majd bepisilek de alig jött valami és fájt nagyon meg kicsit véres is. Még mindig fáj, vettem be cataflamot. Mit csináljak még hogy jobb legyen? Orvos ma csak délután rendel, de pont azaz orvos van kedden aki még arra se képes, hogy megnézze mi van a vizeletbe, csak felir valamit aztán viszlát, a jó orvos csak szerdán lesz. Hideg is ráz, de nem vagyok lázas, csak már szerintem ennyire fáj.

#Véres vizelet, csípő vizelet, felfázás, húgyúti fertőzés,
2020. szept. 22. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felfazas. Szerintem elég berelefonalnod, felirnak kifejezetten felfazasra antibiotikumot, attól rendbe jossz.:)
2020. szept. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteget, ha az alhasadat, a hólyagod helyét kicsit megnyomogatod, érezni fogod, hogy telve van-e, vagy csak a felfázás miatt van az ingered. Ha tudsz jó adagokat pisilni, meg fogsz kicsit könnyebbülni. A sok folyadékkal el is kezded kimosni a bacikat, amik ezt a hólyaggyulladást okozták. Patikában vény nélkül kapható Urzinol tabletta, persze az antibiotikumot nem helyettesíti, de az is kicsit fertőtleníti a hólyagot.
2020. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Urzinol tabletta... Veny nelkul kapható.

De ha ilyen tuneteid vannak antibiotikumot kell felirjon.. Jo lesz ra a monural (por, este lefekvés előtt kell meginni) vagy cifran 500, vagy ciprinol tablettak.

2020. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Délután 3-tól rendel az orvos. Addig vettem a gyógyszertárban tőzegáfonya kapszulát, ezt ajánlották meg tőzegáfonya teát is. De folyamatosan ég, pedig már több mint egy órája pisiltem utoljára, szenvedek nagyon.
2020. szept. 22. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Walurinal? Az kb akkor jo, ha fenn akarod tartani a jot.. Semmit nem er.

Urzinol jobb lett volna... 😕

2020. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyiket se adott azt mondta a gyógyszerész, hogy a Béres tőzegáfonya tabletta a legerősebb. Így azt vettem. Meg iszom a teát sokat. Most pisiltem és már egyáltalán nem véres és nem is fájt annyira. Tényleg segít a sok folyadék. Sajnos már nem először vagyok felfázva, de ilyen még nem volt sose, hogy véres meg ennyire fáj. Hogyan lehet ezt megelőzni? Már lassan itthon se merek a wcre ráülni, rendesen felöltözök, már tényleg mindenre figyelek, elegem van. :'(
2020. szept. 22. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyászati probléma okozta a rendszeres felfázást. Szerintem egy jó orvossal vizsgáltasd ki nagyon magad. Amúgy nekem legjobban a d-mannose vált be, amíg voltak ilyen problémáim, az antibiotikumtól mindig hüvelygombám lett, ennek viszont nincs mellékhatása.
2020. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van itthon az is, de nekem az sem vált be, bár lehet folyamatosan kéne szedni, nem csak akkor már mikor baj van. Jövőhéten szerdán megyek nőgyógyászatra, de addig nem bírom ki, kell gyógyszer.
2020. szept. 22. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!