Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11hós kisbabám (korrigált9)...

Newsee89 kérdése:

11hós kisbabám (korrigált9) nunija piros. Nem pöttyös.. Hanem egy nagy foltban piros az egyik szeméremajka, a másik felén csak pici a folt. A popija nem piros. Ez a folt nem emelkedik ki, nem hólyagos.Mivel kezeljem? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom van e összefüggés, de leírom. Pampers pure törlőt használok születése óta és pampers pelust. A premium caret többnyire, de van h a puret. Most kaptam ajándékpa pampers fresh clean popsitörlőt. Ez az egyik amire gondolok. Fogzik is. 10foga van.. Most jön a 11-12,de eddig ilyen emiatt nem volt. A 3.,hogy most kezdett el egyre több gyümölcsöt, zöldséget enni.. De semmi olyat nem kapott az elmúlt héten, amit eddig nem evett volna. Annyi h tegnap több paszternákot evett a megszokottnál 2szállal is bevágott csirkével. Sudocremet használok és néha ha éppen nem fogzik gyógyszertári kevertet. Kaki mindig kitörölve, kimosva nuniból, kezet mosok mindig pelusozás előtt. Uh tanácstalan vagyok mitől lett ez. Arra is gondoltam h oda-oda nyúlkál.. Talán lehet belekapott.. De attól nemtudom lehet ennyire piros..?! Megköszönöm, ha esetleg leírja mit csinált amikor ilyen volt kislányának és h mitől jöhetett ki? Köszönöm!

#kipirosodás #pirosnuni #csakpiros #nemhólyagos
2020. szept. 22. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

mindentől lehet, amit felsoroltál.

ha meg tudod oldani - habár most már nincs ehhez túl jó idő - hagyd egy kicsit szellőzni a bőrt (azaz hagyd pucéran a popóját..)

2020. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Már elnézést kérek,hogy fasziként belepofázom, de mi lenne ha elvinnéd orvoshoz?! Talán jobban megtudná mondani, hogy mi a gyerek baja mint mi itt látatlanban...
2020. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Bedurrantom a kazánt 27-28fokra és akkor hagyom szabadon neki.. Remélem elmúlik hamar. Tűz piros neki.. Nagyon megilyedtem.
2020. szept. 22. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
azért ha nem múlik, lássa orvos. de biztosan enyhülni fog, ha egy ideig nem irritálja semmi a bőrt
2020. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves Gerison bácsi!1. Most délutánra lett ilyen neki 2.az ügyeletre mandulagyulladással vittem be (amit akkor nem tudtam még csak utulag derült ki) és ezzel elhajtottak.. És közölte a dr nő, hogy ilyen covidos helyzetben nem kellene a gyerekkel kórházba rohangálni 3.gyermekorvors délután nem rendel.. 4.hiába 11hós,korrigált 9.tehát koraszülött.méghozzá extrém kissúllyal született. Mérlegelnem kell ebben a helyzetben. Természetesen ha jolnap reggelre nem látok javulást elviszem a gyermekorvoshoz HA fogad ezzel. Ebben a covidos helyzetben ők is szűrik a betegeket.Leginkább ilyeneket telefonon keresztül gyógyítanak.
2020. szept. 22. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Tehát egyedül a popsitörlő új? Akkor ez lesz az első számú gyanúsított. Inkább használd a megszokottat. Ha javul, akkor szuper.


Az én lányomnak is volt ilyen, nálunk ekkor pelenka volt új és pár nap alatt elmult, ahogy elhagytuk.

2020. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg octeniseptel vagy kamillás vattával megtörölgessem neki? Vagy az csak tovább irritálná?
2020. szept. 22. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz kerj a patikabol Otki popsi kenocsot. Ezt ott keverik ki a patikaban. A legkobb az biztos elmulasztja!
2020. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Közben volt férjem patikában. Alsol kenőcsöt ajánlották. Bekentem neki, remélem használ. De mindenképpen beszerzek egyilyet is! Köszönöm!
2020. szept. 22. 20:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül az lett, amit sejtettem. Nem fogadott minket a gyermekorvos. Amit ígért gyógyszertári kevert kenőcsöt, h fellövi a felhőbe,azt meg elfelejtette..2x mentünk potyára patikába.. Ebben a jó kis vírusos helyzetben.. Másnap megkértem, h írja fel "újra", de addigra eltelt ugye 2 nap és a pelusmentesség és éjszakára az Alsol teljesen lehúzta a gyulladást,teljesen elmúlt :) köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat!
2020. szept. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!