Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell tennem ha baktériumot...

Mit kell tennem ha baktériumot találtak a cytologiai vizsgalt során?

Figyelt kérdés

Próbáltam elérni az orvost, de nem sikerült, nyilván probalkozok még de addig is szeretném megkérdezni kinek mi a tapasztalat: citológiai leletben vegyes baktériumot írtak, bővebb folyasom is van a kelleténél. Maganrendelesen voltam és nem tudom mi a menete, ilyenkor vissza kell mennem, vagy nekik kellene felírni vagy ez hogy szokás? Fizetni kell érte?

Az orvosom is látta az eredményt vagy csak nekem küldik ki és ebből adódóan nekem kell ismét felkeresni?

Eddig nem volt semmi baj a citologiammal, ezért se tudom nagyon mi a teendő ilyenkor



2020. szept. 22. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő előbb látta mint te. Az enyém mindig azt mondja, hogyha baj van a lelettel, akkor hívni fog. Gondolom vissza kell menni, és ír antibiotikumot. Próbáld majd elérni.
2020. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen gyulladásra utal a baktériumok jelenléte.

Magánrendelésre járok én is, nekem megírták, hogy mivel kezeljem magam. Ez akkor volt, amikor elég volt valamilyen vény nélküli készítmény.

Szerintem mindenképpen próbáld még hívni az orvost, majd ő megmondja, hogy mi a teendő.

Egyébként biztosan látta / látni fogja az eredményt ő is. Ha továbbra sem veszi fel a telefont, vedd fel a kapcsolatot a magánrendelővel.

2020. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kulon kenetvizsgalat kell, es tenyesztes. Ennel bovebbet abbol a mintabol nem neztek.

Persze nem jo, hogy semmit sem mondtak, de uj vizsgalat.

2020. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza kell mennem másképp nem válaszol :/
2020. szept. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!