Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás a hüvelybejáratnál?

Pattanás a hüvelybejáratnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon félek, hogy mi lehet ez. Tegnap vettem észre, hogy mikor pisilés után ki akartam törölni ott lent, akkor nagyon fájt. De betudtam annak, hogy biztos kiszáradt és kicsit száraz a bőröm, mert ilyen volt már, hogy piros volt és csípte is a pisi, ezért befújtam Aloe First-el és hagytam, hogy majd úgyis elmúlik. Ma azonban megint nagyon fájt minden alkalommal mikor ki akartam törölni. Megnéztem, hogy na ez akkor mi. És láttam, hogy a hüvelybejáratnál van egy pattanás szerű valami. Nagy fehér a közepe, keménynek nem kemény inkább tényleg mint egy pattanás. Mondtam anyukámnak és ő mondta, hogy szerinte pattanás, vagy begyulladt szőrtüsző. Azt mondta, hogy elmúlik. Én viszont nézegettem a neten és eléggé megijedtem attól amiket olvastam. Előtte megpróbáltam kinyomni de semmi. Kicsit piros lett körülötte, meg a fehér rész körül is piros lett. Félek, hogy mi ez, mert azt olvastam, hogy lehet olyan is amit, ha megnyomunk akkor baj lehet és agyi trombózist is okozhat. Nagyon félek, hogy mi ez. Kb.. egy hónapja borotváltam ott lent, de csak tegnap jött ki. Most voltam fogorvosnál, mert egy gyulladt fogat húztak ki és most be is van dagadva az arcom. Hőemelkedésem is volt, 37,2. Nagyon félek, hogy valami komoly bajom van. 19 éves vagyok, soha nem szexeltem még. Viszont hajlamosabb vagyok ott lent izzadni. Valaki esetleg tudja mi lehet? Pattanás? Vagy valami súlyos? Válaszokat előre köszi.

(Ja és sétánál meg ilyeneknél nem fáj, még pisilésnél sem! Csak ha kitörlöm és hozzá érek, de amikor megpróbáltam kinyomni nem fájt, de nem is jött ki belőle semmi)



2020. szept. 23. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott lenni, egy idő után elmúlik.


Trombózisod pedig nem lesz ettől, mert egy pattanástól a nemi szerveden nem keletkezik vérrög a testedben.


Ne aggódj, el fog múlni, csak kellemetlen néhány napig.

2020. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

mutasd meg nőgyógyásznak

lehet, hogy ilyen furunkulus vagy mi a fene a neve, az elmúlik

2020. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most így néztem és olyan, mintha ilyen fehér gennyes szerű izé lenne, de lehet rosszul látok mert hát nem igazán tudok így vizsgálódni, és körülötte egy vékony vér színű cucc van. Szóval közvetlenül a fehér izé körül. Félek, hogy este valami történik és komoly baj lehet.
2020. szept. 23. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
ne piszkáld, holnap meg mutasd meg a házi dokidnak legalább
2020. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A háziorvos nem nőgyógyász, ő ránéz, és elkuldi az embert nőgyógyászhoz, szóval az egy fölösleges kör lenne.
2020. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmiféle komoly bajod nem lesz, kend be Neogramonnal naponta 2x, hamar elmúlik.
2020. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bartholin gyulladásnak olvass utàna és nézz róla képeket hogy hasonlít e.


Nekem volt, először azt hittem pattanàs. Napról napra nagyobb lett és eszméletlen fàjdalommal jàrt.

2020. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló kétszer volt ott, a nagy és a kisajak között, az pattanás volt. Éreztem, hogy fáj, dudros is volt, egyszer fürdéskor összenyomtam, hát nem részletezem mi jött belőle. Utána egyre kisebb lett és el is múlt. Akkor utánaolvastam, ott is jöhet simán pattanás. Ha nem múlik vagy egyre nagyobb lesz, menj el nőgyógyászhoz.
2020. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!