Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Újabban szerelmes, depressziós...

Újabban szerelmes, depressziós, magányos vagyok menstruáció előtt. A 40 feletti hormonváltozás teszi ezeket az új tüneteket?

Figyelt kérdés

Régebben simán csak fájt ez-az, de még mindig elviselhetőbb volt mint ez a hangulatváltozás. Depresszióba esek, magányosnak érzem magam, vágyok a társaságra. Korábban tetszett egy férfi, és ilyenkor egyenesen "szerelmes" voltam bele. Ahogy megjött a menstruáció, rá nem sokkal minden visszaállt, és épp csak szimpatikus volt.

Ez már így marad amíg végig nem megy a folyamat és végleg el nem múlik a menstruációm? Nem kaphatnám vissza a has- és fejfájásomat? :D



2020. szept. 24. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat, nekem 46 evesen elment az eszem, olyan betegesen eros libidom tamad, ami szenvedest okoz. Minden epkezlab fiatal ferfival ott es azonnal szeretnek szexelni, es ugy erzem, nem tudom elviselni, hogy lehetetlen.

A menstruaciom 30 ev utan eletemben eloszor szabalyos, 28 napra jon meg. Van ovulaciom.

Szerintem csak kapuzaras, kialszik majd ez a hirtelen fellobbanas es jon helyette mas.

2020. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Depresszió, magány nincs. Viszont a libidó, meg a "szerelem" nálam is van. Szerintem is kapuzárási pánik féle lehet, mert én ilyenkor a fiatalabb, formás, jóképű férfiakat veszem mindig észre. És szexelni is szeretnék velük :D De nem teszem, persze. De nehéz ellenállni.
2020. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A libidóm is megnőtt nekem is, de csak olyanokkal feküdnék le, akik megfognak valami miatt. De azokkal nagyon. Férjem nem bírja a "tempót" velem.

Engem inkább az érzelmi része zavar, hogy ilyenkor mindig felerősödnek az érzelmek, és játszom a hősszerelmest, mint tinikoromban, meg vagyok zavarodva a pasiért. Van, hogy félek nehogy hülyeséget csináljak, gondolván valóban szerelmes vagyok. 😓

Érdekes, nekem pont hogy mindig is napra pontosan jött meg, 28 naponta, és most ritkult meg nagyon, meg gyengébb.

Majd jön más? Mi még?! 🤦‍♀️

2020. szept. 24. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!