Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért maradt ki 2 havi menstru...

Miért maradt ki 2 havi menstruáció?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem 9 éve, most így hogy kimaradt 2 hónapot a vérzésem abbahagytam a szedését. Nem tudom hogy jól csináltam-e. Nőgyógyásszal még nem beszéltem. Terhesség kizáráva.

Komoly lehet a baj? Eddig mindig normálisan megjött a fogi gátló szedése mellet. Volt hogy pár napot késett de ennyi.



2020. szept. 25. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyogyszer nelkul maradozik ki. Stressz. Valoszinuleg gyogyszer mellett is kimaradna.


Az orvosod mit mondott?

2020. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy az utóbbi időben nagyon stresszes voltam. De szerintem az annyira nem normális hogy fogamzásgátló szedése mellett maradt ki. Még nem voltam orvosnál.
2020. szept. 25. 22:11
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Nem lehetséges, hogy terhes vagy? Fogamzásgátló mellett is összejöhet.


Igazából ez nem menstruáció, hanem köztes vérzés. Amikor nem szeded. De nem rendes menstruáció. Így gyakorlatilag óramű pontossággal vérzel, amikor távozik.


Szóval szerintem baj van, vagy terhes vagy! Mindenképoen nőgyógyász, ne csak abbahagyd és kész!


Miután abbahagytad, menstruáltál az elmúlt 2 hónapban?


Nem vagyok az a mindennel orvoshoz rohangálós, de ez durva és nem értem, miért nem merült fel még csak a gondolata sem, hogy dokihoz menj.

2020. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha az elmúlt 2 hónapban sem menstruáltál, akkor nem zárnám ki a terhességet.


Most 2 hónapja hagytad abba, vagy 2 hónapig nem volt köztes és pár napja áltál le?


Egyébként nem vagy tisztában a fogamzásgátló működésével 9 év után sem!

2020. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
100% nem vagyok terhes,mert nem feküdtem le már egy ideje senkivel. 2 hónapig nem volt köztes fogamzásgátló mellett és most 3.napja hogy leraktam.
2020. szept. 26. 09:19
 6/6 anonim válasza:
Orvos továbbra is és elég sürgősen!
2020. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!