Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek bevált a Lady Ciklus...

Akinek bevált a Lady Ciklus tea: nektek hány kúra kellett hozzá?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, aztán a harmadik előtt feladtam a dolgot. Rengeteg teát kellett innom és utána még erősebb, fájdalmasabb volt a menstruációm, pedig nagyon hinni akartam benne, hogy segíteni fog. Aztán a harmadikat már el se kezdtem meginni, mert nagyon rossz íze van és ennyi tea nem is esett jól. Persze attól még lehet, hogy valakinek hatásos, sőt lehet nekem is az lett volna, ha nem adom fel.
2020. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont az a baj, hogy kevés a vérzésem.
2020. szept. 27. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor először próbáltam, nekem már az első hónaptól rendszeresebb lett a ciklusom, most viszont fél éve iszom, de nem hat semmit. Amit viszont megfigyeltem, hogy nagyon pontosan kell fogyasztani, gondolok itt arra is, hogy egy napon belül is folyamatosan kell inni, mert ha pl. délután iszom meg egybe az egészet, az nem ér semmit.
2020. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha nem hat semmit, hogy figyelted meg, hogy folyamatosan kell inni?
2020. okt. 13. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor folyamatosan ittam akkor hatott. Az utolsó fél évben ezt sajnos nem tudtam kivitelezni egyik hónapban sem. :)
2020. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!