Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek ezek? nagyon...

Mik lehetnek ezek? nagyon aggaszto

Figyelt kérdés

mar olyan 10-11 eves korom korul jelentkeztek az agyekomnal ilyen pattanas szeru akarmik, erre apa baratnoje (gyogyszeresz) javasolt egy kremet meg talan orvosnal is voltunk vele de nem vagyok benne biztos. elmult bar 1-2 heg (lilas kicsi folt) ott maradt de az nem zavart. viszont kb. egy-1,5 eve megint visszajottek. amik az agyekomba jonnek elo azok meg nem is jelentenek problemat, mert kinyomom ha olyan fazisba kerul, lefertotlenitem es par nap utan, lehuzodik, eltunik (bar ezeknek is maradt lila foltjuk amik azert nem szep latvany) viszont most a popsim teljesen kipattogzott ami meg oke mert azok jonnek mennek (es anyanak is mutattam vagy mondtam), de egyre beljebb a fenekemnel kb fel eve van egy ilyen akarmi (ugye ezek altalaban csomosak a bor alatt) es nagyon-nagyon sokszor kinyomtam mar oket de ujra toltodnek vagy nem tudom higy mondjam es peldaul van olyan ami 1 csomonak latszik es 3 helyen szokott kifakadni, de van olyan ami csak 1 helyen

nem tudom ezekkel mit csinaljak, amikor eppen kicsit benotte a bor a nem nyilt sebre kentem azt a kremet amit meg evekkel ezelott ajanlottak, de nem segitett

ezt anyanak meg ugy senkinek se szivesen mutogatom mert az ugy mar nagyon kozel van a ...-hoz

nagyon veg esetben megmutatnam de nem szivesen...

tudnatok vlm tanacsot adni kerlek mert nagyon irritalo (neha rettentoen viszket) de az egy percen belul elmulik

ezen kivul a tobbi hegnek az eltavolitasara tudnatok valamit ajanlani?

jajj azt elfelejtettem hogy pl a koldokomnel is volt hasonlo csomo de az nem fakadt ki es lement es a mellbimbom folott tegnap kifakadt egy ilyen pattanas szeru valami, ezt megmutattam anyanak es azt mondta h megnezetjuk borgyogyasszal ha nem mulik es most furdesnel lattam h kicsit besargult korulotte es ez is kezd lilan hegesedni


bocsanat ha kicsit sok es ossze-vissza de a valaszokat nagyon megkoszonom❤️


2020. szept. 27. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp megmutatnám orvosnak. Talán tud valamit mondani, mitől lehet ez.
2020. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz, ez kb bármi lehet.
2020. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom a valaszokat

a linknek is nagyon orulok , mert eddig ez irta le teljesen pontosan a tunetek

akkor mindenkepp meg mutatom majd orvosnak

2020. szept. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!