Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kötelező az első nemi aktus...

Kötelező az első nemi aktus után a nőgyógyászati vizsgálat? Kérdezi az orvos hogy mióta élsz nemi életet?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még nőgyógyásznál és kicsit tartok is tőle. 21 éves vagyok és még így is be vagyok tojva :/

Köszi a válaszokat előre is :)



2020. szept. 28. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Én 23 évesen mentem először, akkor voltam együtt először valakivel. Olyan ferde szemmel nézett rám az a néger orvos, hogy kedvem lett volna jól elküldeni melegebb éghajlatra.

Menj nőhöz, kérj rákszűrést és ha problémázik, akkor tedd helyre. A te dolgod, hogy mikor mész.

2020. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem kötelező, de ajánlott az első szex után évente eljárni rákszűrésre.

Nem kérdezi mióta szexelsz, csak azt hogy volt-e már nemi életed.

2020. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem. Egy év múlva ha rendszeres nemi életet élsz ajánlott elmenni, és onnantól évente méhnyakrák szűrésre.
2020. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Kötelező-e? Nem. Ajánlott-e? Igen.
2020. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem kötelező!
2020. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) nyilván menni fogok csak pont ettől tartok amit a 2es válaszoló is írt hogy az életkorom miatt esetleg megjegyzést tesz. Sosem volt semmi problémám szerencsére és most veszítettem el a szüzességem is így eddig nem tartottam annyira fontosnak elmenni. De köszi a válaszokat ment mindenkinek a kis pipa 😊
2020. okt. 6. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen azonnal hatájal.. Nehogy baj legyen
2021. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!