Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely / tölcsér miért...

Intim kehely / tölcsér miért nem működik? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Vettem egy Rossmann saját márkás s méretű intim kehlyet. Most próbáltam ki először élesben, de valamiért elfolyik mellette a vér. Úgy érzem kinyílt rendesen, de mintha kicsit össze lenne nyomva. Nem tudom. Simán elfér mellette a ujjam és érzem a méhszájam is akár. (már ha fel nyúlok kitapogatni h mi lehet a gond) Lehet hogy túl puha? Vagy túl kicsi?

Nem szültem még és normál / közepes a méhszájam magassága.



2020. szept. 29. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Lehet nem elég kemény, lehet nem elég széles, lehet nem jól helyezed fel (túl mélyre nyomod és így elfolyik mellette) stb... Próbálgatni kell, van kb 100 fajta.

Facebook intimkehely csoportba szívesen segítenek a csajok :) Sőt, ha nem undorotdsz a használt (kipróbált) kelyhektől akkor akár az eredeti ár feléért is vehetsz használtan, ezzel is spórolva a kikísérletezési időszakon.

2020. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan, hogy túl mélyre tolom és így nem tud kinyílni, mert útban van a méhszájam. Ilyenkor tudnám elképzelni, hogy melléfolyik. Ilyenkor kijjebb kell húzni, vagy megigazítani.


A hüvely fala redős, ott megtapadhat a vér, van olyan, hogy a kijövő vért felfogja a kehely, de korábbi vér jön ki. Lehet, hogy ez a probléma, ilyenkor ha zuhany közben cserélem a kelyhet, meg tudom mosni magam és akkor nincs mi kifolyjon.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2020. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!