Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az időjárás miatt esetleg...

Az időjárás miatt esetleg késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
1 napja késik, jó tudom az nem nagy dolog, de azért nálam ez nem nagyon szokott előfordulni. Az időjárás miatt késhet mert ugye eddig 28 fokok voltak most meg hirtelen már 10-15. vagy esetleg az miatt, hogy elkezdődött a suli és előtte ugye a vírus miatt is már 6 hónapig tiszta más volt a napirendem mint most lett szeptemberben. Terhes nem hiszem, hogy lehetek (persze semmi nem 100%), de védekezünk gumival és utána mindig ellenőrizve is van, hogy akár csak egy pici lyuk is nincs e rajta. köszi a választ.

2020. szept. 30. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Inkább a napirend miatt
Egyik miatt sem
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem befolyásolja azonban a stressz igen.
2020. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A semmitől is késhet, az időjárásra nem fognám, de az iskola kezdés és a megváltozott napi rutin elég ok lehet.
2020. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a stressz miatt késhet, de nem nagyon stresszeltem mostanában. Múlt héten volt 2 napom amikor nagyon stresszes voltam meg magam alatt voltam de ennyi.
2020. szept. 30. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
van még esetleg valaki akinek mostanában késik?
2020. okt. 1. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Tizedik napja.
2020. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyik baratnőmnek is múltkor 47 napra jött meg, egy ismerősömnek már 4-5 napja késik és egy baratnőmnek aki ék inkább általában késik 1-2 napot most 1 héttel hamarabb jött meg.
2020. okt. 2. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezek közül igenis bármelyik befolyásolhatja. A suliban sokkal több inger ér, mint otthon, ezáltal a stressz is több az életedben. Az időjárás is hatással van a ciklusra, pláne a frontok (most pedig azok vannak).
2020. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!