Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy női nőgyógyász a...

Férfi vagy női nőgyógyász a jobb szerintetek? Miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a férfi.
2020. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván mindkettőben van olyan, aki jó szakember és emberileg is jó a hozzáállása, meg olyan is, aki valamelyik (vagy mindkét) téren megbukik.


Én személy szerint szívesebben járok női nőgyógyászhoz, egy fokkal komfortosabban érzem magam így.

2020. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesebben járok nőhöz, esetleg valami öregebb férfihoz (50+). Egyébként a férfiak általában óvatosabban vizsgálnak úgy hallottam, bár tapasztalataim alapján ez nem igaz.
2020. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Erre nem lehet egyértelmű választ adni. Van normális férfi és nő is, és van bunkó férfi és nő is. Nem a nemétől függ.


Kb. azt is kérdezhetnéd, hogy a férfi vagy a női közgazdász a jobb.

2020. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nőhöz járok, így alakult. Most sajnos problémás várandósság miatt több dokinál is jártam, a nők többnyire sokkal óvatosabbak voltak vizsgálat során. Amikor ffi vizsgált, akkor volt hogy több napig végeztem, olyan durva volt :( . De ffi orvosok közül is volt aki nem okozott kellemetlenséget, illetve 1 nő, aki meg kis fájdalmat okozott, de utána nem volt durva vérzésem
2020. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam különbséget ennek alapján.
2020. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, voltam nőknél, férfiaknál is, a 65+os "doktorbácsi" kicsit fura volt (mármint hogy egy ilyen öreg nyúlkál ott😃), de amúgy semmi különbséget nem tapasztaltam a nemük alapján.

Szakmailag, hozzáállásban, emberileg már természetesen igen.

Mindenki oda menjen, ami neki a legmegfelelőbb.

2020. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért járok nőhöz, mert az előző nőgyógyászom (aki pasi volt) folyton zavarba hozott. Mindig dicsérgetett odalent mindent, miközben vizsgált, én meg kellemetlenül éreztem magam, hogy egy vadidegen azt taglalja éppen milyen szép a szeméremajkam stb. Mindkettő magán orvos!
2020. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két nőnél voltam eddig, egyik bunkó, lekezelő, durván szakmaiatlan volt.

A másik a legtündéribb doki, akivel eddig találkoztam. (Mondjuk ő magán, és kegyetlenül drága, de megéri.)

2020. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!