Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért híztam egy hónap alatt...

Miért híztam egy hónap alatt 2-3kg?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt híztam 2-3kg kb... pedig ugyan azt eszem mint eddig. Fogamzásgátlót szedek fél éve (cypromix). Ez előtt is szedtem egy másik fajtát amitől egyáltalán nem híztam. Lehetséges hogy most ettől mégis hízok? Vagy valami más oka is lehet? Terhes nem vagyok mivel szeptember végén jött meg.

Nagyon aggaszt ez a dolog mert eddig soha nem voltam ilyen duci... ha elmennék a körzetis orvoshoz ezzel a panasszal akkor ő kinevetne csak engem...


2020. okt. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19/L
2020. okt. 3. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Felborult a hormonhaztartasod de keress fel egy dokit nehogy nagyobb baj legyen és figyeld a súlyod
2020. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj..csak cypromixet ne.

Nekem brutális bajaim lettek tőle, aztán közölte egy új nőgyógyász, hogy kb nagyon hormonzavaros tiniknek szoktak csak felírni..akik tiszta pattanások stb..és felér egy lorugassal.

Orvos nem vagyok, H eldontsem, ez igaz-e vagy nem, de én egyből abba hagytam és utána is 1 évig tartott , mire minden OK lett.

2020. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is ezt a pattanásaimra kaptam a bőrgyógyásztól... (Ami elég rendesen használ)

Utánna megkérdeztem a nőgyógyászt hogy ezt szedhetem e, és belement. Azt mondta hogy akkor szedjem a Cypromixet fogamzásgátlásra is.

2020. okt. 3. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, hogy mi lehet a megoldás..😕 ha a pattanasaidra tényleg használ, akkor figyelj oda sztem az elkövetkező időkben, hogy változik-e a súlyod..hátha csak ez a 2-3kg plusz marad és nem lesz több.

+ Minden évben nezess teljes máj körképet, mert sok nőgyógyász elfelejti mondani, de aki fogamzásgátlót szed, annak nézni kell évente.

2020. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a tanácsot! :)
2020. okt. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!