Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom legyőzni hogy ne...

Hogy tudom legyőzni hogy ne legyen ciki hogy suliba menstruálok?

Figyelt kérdés
Általánosba vagyok és egy Wcre járunk a tanárokkal. És félek hogy ha meghalják hogy hangos a betét papirja és kiröhögnek és nekem nagypn ciki

2020. okt. 4. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarod legyőzni azt, hogy most nem ciki?
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem röhögnek ki :D Ők is nők, ők is menstruálnak. A menstruáció nem egy ciki dolog, főleg nőként egymás között nem.
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem ciki.
2020. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom de az agyam nem fogja fel és nsm tudja legyőzni
2020. okt. 4. 21:34
 5/9 anonim válasza:
76%
Próbáld meg azt, hogy lehúzod a wc-t és közben szeded ki a betétet a csomagolásból. A wc hangja hangosabb lesz.
2020. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 de ha mégsem, és azt hallják hogy próbálsz zajt csapni mert ennyire ciki neked csak nem megy, na az még égőbb.
2020. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kohogj parat, es akkor nem halljak, vagy huzd le a wct. regen en is cikinek gondoltam, bar mi nem is a tanarokkal jartunk (ilyet meg sose hallottam, nagyon furcsa), de agyban kell eljuss oda hogy ez teljesen normalis, majdnem minden no menstrual 15 es 45 kozott. ahogy te is ersz, ugy ra fogsz jonni hogy nincs benne semmi ciki, valoszinuleg nem is halljak hogy te mit csinalsz, es senki nem fog hallgatozni, hogy a-ha, a katika most veszi elo a betetet, ha ha
2020. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy pisilj, és közben gyorsan nyisd szét a betétet, aztán utána már csak kicsit kell zörögni. :)


Vagy olyankor menj be,amikor nincs bent tanár.


De szerintem ez nem ciki. Oké, én se reklámozom,amikor betétet cserélek, és azért kicsit engem is gátolna,ha tanárokkal együtt lenne a mosdó....de női tanárokkal...akik ugyanúgy voltak iskolás diáklányok, és ők is tapasztalták már ezeket a menstruációs kellemetlenségeket.

Gondolj arra hogy ők is szenvedtek ilyen dolgokkal... és ha most hallanak egy lányt zörögni,akkor nem lesznek rossz véleménnyel, még csak piszkálni se fognak ...mert tök természetes,ami történt :)

2020. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a világ legtermészetesebb dolga. Gondolj bele, ti diákok sokkal többen vagytok, mint ők tanárok. Nekik nehezebb lenne rájönni, hogy éppen ki menstruál, az más kérdés, hogy teljesen hidegen hagyja őket. :)
2020. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!