Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalommal házi orvoshoz...

Mellfájdalommal házi orvoshoz vagy nőgyógyászhoz menjek, ha a mellkasom, hátam, hónom alja is fáj, de más bajom nincs? Esetleg tapasztalat még pluszban, ha valakinél volt ilyen?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok, többször szültem, terhes ezer százalék, hogy nem vagyok, menzesz után kezdett nagyon fájni, néha égő fájdalom, néha pedig izomgörcs szerű, több napja. Háziorvos egyszerűen nem veszi fel a telefont, nem tudok bejelentkezni, azért ide írogatok. Nyilván holnap is próbálom elérni, bejelentkezni. Vagy ez teljesen nőgyógyászati dolog lehet? Amúgy a többi ízületem is fáj egy-két hónapja.
2020. okt. 5. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket egyszerűbben eléred, mindkettő ugyanazt csinálja, ad beutalót mammográfiára.
2020. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sürgősen kérnék időpontot a leghamarabb elérhető nőgyógyászhoz maszekhoz, közben próbálnám a háziorvos elérni. Amelyik hamarabb írja fel a beutalót a mammográfiára nyilván ahoz mennék. Durva hogy egyes háziorvosok még a telefont se hajlandók felvenni. Azt tudom még elképzelni hogy nem rendelési időben hívtad.
2020. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de rendelési időben hívom, még mindig hívom.. délig rendel, reggel nyolctól. Először azt hittem 11-ig, de nem délig, úgyhogy folyton hívom.
2020. okt. 5. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt egyáltalán megtehetik. Keress egy nőgyógyászt szerintem.
2020. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na sikerült elindulnom, lesznek vizsgálatok, felvették a telefont köszi.
2020. okt. 5. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekelne te mire jutottál a dokiknál, hasonlóan vagyok mint te.
2020. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!