Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó felfázás?

Állandó felfázás?

Figyelt kérdés
Minden együttlét utáni alkalommal felfázás tüneteim vannak.. Vizelési inger leginkább. Utána minden alkalommal elmegyek pisilni, higiénát betartom,egyszerűen megőrülök már, hogy másnap ez miatt szenvedek. Van erre valami más megelőzés is??

2020. okt. 5. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Első körben próbáld meg a cranberryt. Ezt magyarul tőzegáfonya vagy vörösáfonya, nem tudom melyik a helyes. Bioboltban van lé, cukormentes, azt érdemes inni, én hígítom, mert különben nagyon keserű. Van cranberry tabletta is azt is érdemes szedni. Ha ezeket nagyon drágának találod a lidlben van olcsóbb, de sajnos az cukros, így nem annyira jó. Lényegében felfázáskor elszaporodnak a baktériumok a sok folyadék pedig segít tisztán tartani. Fontos, hogy a párod is figyeljen a higéniára, hiába figyelsz te oda, ha pl. az ő kezéről bekerülnek a baktériumok. Ha ezek nem segítenek, akkor komolyabb kivizsgálásra érdemes elmenni.
2020. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó amit az első írt.

Még annyit tennék hozzá, hogy próbálj úgy pisilni, hogy nem csak kicsurgatod, hanem rá is nyomsz, hogy jó erős sugárban jöjjön a pisi. Jobban átmossa így a húgycsövet.

2020. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Elmentem nőgyógyászhoz, elmondtam mi a panaszom, írt fel gyógyszert nekem és a páromnak is, plusz én kaptam kúpot is. Azóta hála isten, nem jött vissza a felfázás.
2020. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vasárnap reggel kezdődött, úgy olvastam ez egy-két nap alatt el kell múljon, nálam miért nem egy két nap? Nem tudok sokat inni, sosem iszok napi 2litert ennek köze lehet hozzá? Ilyenkor próbálok többet inni
2020. okt. 6. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki egyszer gumióvszerrel, jelentkezik-e olyankor is.
2020. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eppen egy erosebb fertozest szedtel ossze, akkor nem mulik el par nap alatt, sot, lehet meg antibiotikum is kene. En ugyan nem minden szex utan, de evente haromszor-negyszer biztosan felfazok, nagyon durva tunetekkel, es mar nagyon elegem van nekem is. Semmi sem segit, pedig mar mindent beszedtem es megittam, amit csak olvastam/hallottam es az orvos javasolt. Na mindegy :(
2020. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Grapefruitmag cseppet mióta szedem nincs ilyen gondom, előtte rendszeresen. Ez nem egy két nap alatt segített nekem, tehát ha durva fajdalmad vagy véres vizeleted van mindenképp antibiotikum kell, de megelőzésre nagyon bevált nekem
2020. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!