Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek, gáz ha...

Nőgyógyászhoz megyek, gáz ha nem borotválom?

Figyelt kérdés
Most megyek életemben először, anyukám kért időpontot mert szerinte már ideje lenne elmennem. Soha nem borotváltam eddig ott lent, csak a lábamat és a hónaljamat, mert nem volt még barátom és feleslegesnek tartottam eddig leborotválni mert elvileg utána sokkal jobban és erősebben nő majd, na meg nekem semmi bajom nincs vele. Érdemes a nőgyógyász miatt leborotválni, vagy ő nem fog foglalkozni vele, mert nem csak borotvált lányok mennek hozzá?
2020. okt. 6. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

azért szedd rendbe, ne dzsungel legyen!

plusz az hülyeség, hogy erősebben nő a szőr borotválás után, az csak azért tűnik úgy, mert a vastag rész ahol levágtad az bújik ki újra

2020. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vágjam rövidebbre? Hát a lábamon is erősebben nől már mint annakidején!
2020. okt. 6. 09:28
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Sokkal kényelmesebb ha legalább rövidrevágod.
2020. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. (Nem fog erősebben nőni, de a te döntésed, hogy mit csinálsz vele)


Szerintem a nőgyógyász látott már női anatómiát. Általában nem feltétlen egészségeseket...egy kis szőr pont nem fogja zavarni.

2020. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nyúlj hozzá. Ha ilyen-olyan felemás lesz (márpedig az lesz), az kimondottan gáz. A szőrös punci sokkal méltóságteljesebb
2020. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5# Most így elképzelek egy méltóságteljes vezető beosztással rendelkező nőt akinek bokor van a lába között amiért mindenki tiszteli őt. :D
2020. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem, de látom viccet csináltok belőlem!
2020. okt. 6. 09:44
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászt pont nem érdekli a fanszőrzeted fazonja. Nem te vagy az egyetlen aki "természetessel" megy. Az hogy magadnak, vagy a barátod kedvéért milyen fazont választasz meg a te döntésed, nem a nőgyógyászra tartozó kérdés.
2020. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta hogy melyik kategóriába rakjam be a kérdést, de hiba volt ide!
2020. okt. 6. 09:44
 10/18 anonim válasza:
100%

Szia Kérdező! Mivel fogsz kapni mindenféle választ, megpróbálok segíteni és normális véleményt írni! :)

Ha eddig nem borotváltad/vágtad stb, akkor szerintem ne most kezdd el, pont a nőgyógyászati vizsgálat előtt, mert ha kippattog, vagy sz-rul sikerül, akkor az rosszabb, mintha természetesen hagyod :). Az orvos meg szerintem nem fog meglepődni egy természetes női szerven, ettől ne félj :)! Ha legközelebb mész és még mindig kétségek közt vagy, akkor előtte pár héttel próbálj ki pár különböző megoldást, és maradj annál, ami neked a legszimpatikusabb! :) Ne félj, a dokit nem fogja érdekelni, hogy hogyan hordod ott lent , őt az érdekli, hogy egészséges vagy e és, hogy elvégezze a szükséges vizsgálatokat, mintavételeket!

2020. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!