Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam vagy elkaptam...

Felfáztam vagy elkaptam valami fertőzést vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eléggé kellemetlen a kérdés... Ha lehet otthon kezelni nem mennék vele orvoshoz.


Egy-két hete kezdtem érezni, eléggé kellemetlen szagú a hüvelyem ( ??? ) fehér folyásom is lett. Hőemelkedésem volt pár napig meg fáj a vesém, sokat megyek wc-re ebből gondoltam, hogy a felfázás miatt. Illetve ma holnap megfog jönni így még erre gondolok.


Tudom nagyon ciki... volt valakinek ilyen?



2020. okt. 6. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Miért gondolják azt a nők/lányok hogy nőgyógyászhoz járni ciki???

Egyszerűen nem tudom felfogni.

Tudod az a baj ha kezeletlen maradsz akkor nagy galibát tud okozni. Lesz egy szép gyulladásod aztán cseszheted. Vagy rámegy a vesédre vagy a méhedre.

Tessék elmenni orvoshoz mert ő tud segíteni. Te magadon nem.

2020. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,de ha lehet vénynélkül akkor úgy kezelném, mert nem igazán díjazná amúgyse a főnök ha táppénzre mennék ez miatt főleg a korona miatt ki tudja mikor kapok időpontot bárhova is.
2020. okt. 6. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez mar eleg durvanak hangzik, nem fogod meguszni az orvost. Menj el, hidd el, jobban jarsz. Legutobb en is nagyon huztam, kezelgettem magam minden szarral, de nem mult el, sot, egyre rosszabb lett, vegul elmentem orvoshoz, kaptam antibiotikumot a felfazasra, es rendbe jottem 7 nap alatt. Elotte meg 2,5 hetig szenvedtem, es “veny nelkul” probalkoztam megoldani a dolgot. Kiegeszito kezelesnek persze szedhetsz tozegafonyat, ihatsz teat, stb stb, de ez inkabb megelozesre jo, ha mar kialakult egy fertozes, sajnos tapasztalatbol mondom, hogy nem sokat segit.
2020. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap beszélek a főnökkel, mert itt is 10 percenként megyek wcre, meg fáj a mellkasom és a vesém is.
2020. okt. 6. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Ezen mit akarsz te vény nélkül kezelni??????

Úristen, hát ennyire leszarod az egészséged??

Kit érdekel mit díjaz a főnök meg mit nem. Nekem mindennél többet ér az egészségem de azt csinálsz amit akarsz.

2020. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És te minek vered a nyálad itt? Te jó Isten... Covid alatt persze amúgyis szerinted mikor kaptam időpontot? Telefonon megnézett mondta mivel kezeljem azt akkor mehetek időpontra ha nem javul... Na bummm.. ennyi. Nem csak én vagyok a saras benne, mert hiába akarok menni ha nem fogadd szal ne vergődjél kösz
2020. okt. 8. 12:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Halhoz hasonlít a vaginád szaga kèrdező?
2020. okt. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Vergődni csak te vergődsz :D
2020. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Érdekes amit kaptam vény nélküli gyógyszert rá az segített na ennyi... Azért merr nem vagyok egy picsa aki minden xarért rohan az orvoshoz úristen 🤦🤦🤦
2020. okt. 12. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon arrogáns ember vagy, kicsit szállj vissza a földre.
2020. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!