Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt mar ilyet? ...

Valaki tapasztalt mar ilyet? Hogyan mulaszhatnam el?

Figyelt kérdés
Nemreg keztem el szedni az estelle nevezetu fogamzasgatlot, ket hete jott meg, akkor vettem be az elso szemet, es mar a 13. Napja megvan, es nemtudom ez normalis e, hallottam olyanrol, hogy volt akinek egy honapig is megvolt tole.17/L

2020. okt. 6. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tabit. De nagyon alacsony hormontartalmúaknál előfordul az ilyesmi. Lehet nem ez ante tablettád.
2020. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam hogy abbahagyom, de meg az elejen jarok, csak nemtudom meddig varjak meg, ha abbahagynam akkor is osszezavarnam .
2020. okt. 6. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
3 havit szoktak végigszedetni. Addig alkalmazkodik hozzá a szervezet. Ne hagyd abba de ha már 3. Hete vérzel felhívnám az orvost.
2020. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Osszezavarja a hormonrendszered. Nekem tonkretette a fiatal eveimet!!

Most hagyd abba es hasznalj gumit.

Miert teszed tonkre magad a pasik miatt.

2020. okt. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezt most hagyd abba 4. Én 18 éves korom óta szedek tablettát 42 vagyok. SEMMI BAJOM NINCS TŐLE! De előfordult hogy nem volt megfelelő egy tabletta és váltani kellett, nem szabad ettől megijedni. Mindenki szervezete más. Gumi kiszakadhat, nem mellesleg undorító is, sokaknak allergiát is okoz. Senkinek nem hiányzik egy nem kivánt terhesség.
2020. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még valaki?🤔
2020. okt. 16. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem a nőgyógyászid kérdezed. Komolyan? Nem tudod felhívni?
2020. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!