Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is kellemetlenül érzi,...

Más is kellemetlenül érzi, ahogy megindul hirtelen a vérzés? Hogyan reagáljátok le?

Figyelt kérdés

Amikor pl. felkelésnél/felállásnál hirtelen megindul, hogyan reagáltok? Esetleg mondtok/elszóltok valamit ilyenkor? Mit gondoltok amikor ezt tapasztaljátok? Ki mennyire érzi meg egyáltalán?

(félreértés ne essék, nem vagyok perverz, csak érdekel, hogy ki hogy éli meg)



2020. okt. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék mégis ekkor? És minek? Nem szólok semmit max nyelek egy nagyot. Ennyi, meg kell szokni ez van.
2020. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek ezt meg kell szokni különben utálni fog kb 2-3 napot (amikor erősebb a vérzés) minden hónapban. Én elfogadtam, nem igazán érdekel. És ez csak rám tartozik, amúgy se hiszem hogy bárkit érdekelne hogy nekem milyen erős a vérzésem úgyhogy megtartom magamnak. Nálam ez csak akkor fordul elő amikor nem tampont használok, pl reggelente ha este betétet tettem be (biztosabbnak találom éjszakára). Ilyenkor az ágyból kikelve érzem.
2020. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
egész éjszaka ronhangálok wc re és nem tudok aludni olyankor
2020. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kelyhet használok, úgyhogy nincs ilyen problémám.
2020. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi elszólásom nincs köszönhetően az éveknek és a rutinnak.
2020. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már teljesen megszoktam ezt az érzést, nem érint kellemetlenül. Nem mindig érzem meg, csak akkor, ha több jön egyszerre. Ha megérzem, h hirtelen megindul, szólni nem szólok semmit, esetleg megállok egyhelyben, vagy próbálom minimalizálni a mozgást, amíg a betét fel nem szívja a cuccot. Nem nagy ügy szerintem, könnyen meg lehet szokni.
2021. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!