Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a magasságot?

Figyelt kérdés
Űdv.egy lány 16 éves 158 magasságal 55 kg a hugom szeretne magassab lenni szinte az agyamra megy a kérdésével minden nap mert modell akar lenni szoval bármilyen módszer vitamin sport táplálkozás valami vagy akinek sikerült szivesen fogadnám a válaszát köszi elöre is:)

2020. okt. 6. 18:29
A kérdező szavazást indított:
magasság fejlesztése
vitaminok
egésséges tápllkozás
sport
joga
5 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen módszer. A magasságot genetika határozza meg, lehet, hogy még néhány cm-t nőni fog, de biztos nem a modellkedéshez szükséges 15-20cm-t.
2020. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
helyesírási hibáim miat elöre is elnézést nem tul hűséges a billentyüzetem
2020. okt. 6. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsődleges a genetika, de nem véletlen hogy párszáz éve alacsonyabbak voltak az emberek mint ma. Eleget és tápanyagdúsat kell enni, akkor kihozza a génjeiből a maximumot.
2020. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom ép ezért irtam ide Hát ha valaki mond valamit legalább az 165 ha el érné nagyon reménykedik ösze törne mondtam segitek de nem ígértem semit mert szerintem is a genetikátol füg
2020. okt. 6. 18:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Pontosaban melyek azok a tápanyag dus ételek?
2020. okt. 6. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 165 centi is kevés ahhoz, hogy modell legyél.
2020. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Foto modelként elfogahato vannak kapcsolataim ez nem anyira gondos de az más hogy magasságon lehesen segiteni szinte lehetetlen az én szempontombol
2020. okt. 6. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
sehogy nem lehet, nem is hallottam még ilyet ne viccelj már
2020. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy kifutó modelként nem felel meg de foto modelkét igen nem a nyereség számit
2020. okt. 6. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fotómodell. Ezzel buktattad le magad a leginkább (a pocsék helyesírásod mellett, ugyan milyen, komolyan vehető “kapcsolatai” vannak egy olyannak, aki úgy ír, mint egy kisiskolás?), hogy nem értesz a szakmához még amatőr szinten sem. Ami nem baj, csak totál felesleges kamuznod. Abban is, hogy “a húgodról” van szó (vagy te 16 évesnél idősebb létedre nem tudsz ennyire írni és fogalmazni?).

165 cm-el esélyed sincs a modellvilágban, de még 170-el is nagyon nehéz lenne boldogulnod. A VALÓDI ügynökségek MIND elvárják a 170 cm feletti magasságot, ált. 172 a minimum. Létezik valóban a “petite model” külföldön, de ez sem a mindennapi élethez viszonyítva alacsony nőket vár, hanem az ilyen 168-173 köztieket. Az egyetlen komolyabb karriert befutott 165 centis modell az Devon Aoki, de remélem, nem hiszed, hogy ebben nem játszott közre az, hogy az apja egy nemzetközi szinten elterjedt étteremlánc tulajdonosa, maga a nő pedig Kate Moss közeli ismerőse (Moss pedig 170 cm!). Lehet jönni még Johnny Depp lányával, csak neki éppen meg ott a világhírű apja és a kiscsaj meg egyébként színésznő, nem főállású modell.

Neked (is) úgy van esélyed kipróbálni a modellkedést, ha befutsz mint pl színésznő, énekesnő, sportoló, de akkor sem ebből fogsz megélni.

2020. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!