Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes lenne nőgyógyásszal...

Érdemes lenne nőgyógyásszal megnézetni magam?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta szedem ezt a fog.gátlót ( corenelle)

De kb fél éve nem pontosan jön meg. Nekem úgy jön ki, hogy péntek az utolsó h beveszem azt a szemet és kedd mikor megjön. Ez eddig ígyis volt ,de fél éve szerda/ csütörtök.


Eléggé megrohamoztak a stressz és egyéb faktorok szóval betudtam ennek mivel sose maradtak ki a szemek.


De már csillapodtak a kedélyek úgy érzem helyrejöttem lelkikeg,de még a kedd az mindig elmarad.


Vissza áll majd vagy nézessem meg lehet valami baj van?


Egyébként nem fáj semmim, néha görcsölget de nem vészes.


28L



2020. okt. 7. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

De, pontosan jön meg, ha most mindig szerda/csütörtök. Kitolódik idővel.

Ez azért van, mert nagyon régóta szeded. Nekem is szép lassan tolódott és egyre kevesebb ideig is tartott és a vérzés is egyre kevesebb lett.

2020. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez így normális.

Igen nekem is szombaton még pár csepp van és vége. Egyáltalán nem erős. Intimkehellyel este beteszem másnap fürdésnél csere simán bírja.


Legalább akkor nincs baj. Végülis sose szüneteltettem.

2020. okt. 7. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem jó ilyen sokáig szedni. Konkrétan 10 éve nem működik a saját "rendszered". Én ha újrakezdhetném, sose szedném, egy hónapig sem.
2020. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából " muszáj" mert anno ha megjött görcsölt, mint állat meg ment a hasam 3 napon keresztül. Így meg azért tudok vele számolni is és nem kell miatta otthon maradnom. 28 évesen már gáz azt mondani, hogy azért vagy havi 1* 1 hetet táppénzen, mert görcsölsz
2020. okt. 7. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még inkább rossz, mert ez csak elfedi a tüneteket és nem tudod, mi bajod. Durva mensi sok nőgyógyászati probléma jele lehet. Nem jó, ha majd csak akkor derül ki, ha gyereket akarsz.
2020. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“28 évesen már gáz azt mondani, hogy azért vagy havi 1* 1 hetet táppénzen, mert görcsölsz”

Az a gáz, hogy így gondolkodsz. A menstruáció a világ egyik legtermészetesebb dolga, valamint az is, hogy mindenki máshogy éli meg.

Én a helyedben biztos elmennék nőgyógyászhoz, mert rekord ideje szeded már a tabit és tényleg nem jó, hogy az eredeti probléma meg csak a szőnyeg alá van söpörve.

2020. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!