Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés után fájdalmas...

Császármetszés után fájdalmas együttlét?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt császármetszésem, azóta párommal elég sok mindent kipróbáltunk, hogy ne fájjon nekem az együttlét, de semmitől nem lett jobb.

A méhszáj környékén érzem elöször, olyan égő érzés, majd egy idő után már az egész hüvelyben. Utana még kb 1 órán keresztül érzem ezt. Gondoltam már fertőzésre is, de máskor nem érzek semmi kellemetlent, nincs több folyásom a normálisnál, ami van az is normális, így kizártam a fertőzést. De mitől lehet mégis? Ha valaki tapasztalt hasonlót császár után, mikor lesz jobb?

Elég elkeserítő, hogy nem tudunk normális házas életet élni ez miatt. :(



2020. okt. 7. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, az a fura h a nogyogyaszoddal errol nem beszéltél. Fáj, csíp stb. Kell kb. 6 hónap mire regeneralodnak a dolgok. Ez hormonalis es teljesen normalis

Hasznaljatok patikaban kapható vazelint - bőven! - sok előjáték és keruljetek a durvulast.

2020. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ugyanez van a császár után. Én azt gondoltam attól, mert kellett kúpot használnom fertőzés miatt és az felborította a hüvelyflórát. De akkor lehet, h. hormonális tényleg.
2020. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jelen helyzetben a nőgyógyászom december 15-re tudott időpontot adni egy vizsgálatra... Heti 1 nap délután rendel.

Ezért szeretnék itt tanácsot kérni, tapasztalatokat meghallgatni.

2020. okt. 7. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha attól amit az 1-es ír sem jobb, akkor lehet orálisan is kedveskedni a másiknak. Neked is akár, behatolás nélkül is lehet orgazmust elérni. Aztán úgyis helyreáll minden hormonálisan.
2020. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelygyulladásom volt utána, amire nem kaphattam gyógyszert a szoptatás miatt. Többek közt emiatt nagyon lassan indult be a nemi életünk, de mire beindult volna úgy 1-1,5 év után, a gyerek alvászavaros lett, zombik voltunk...Aztán egész más miatt megromlott a kapcsolatunk és nem követtem tovább, hogy állok odalent, mert aktuson kívül nem éreztem fájdalmat.
2020. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egészen más miatt romlott meg a kapcsolatunk"

-biztos?

2020. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, igen, semmi köze nincs a gyerekvállaláshoz, se más nőhöz, se szexualitáshoz. Nem akarom leírni, mert felismerhetővé válnánk. Nem tipikus sztori.
2020. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hello kérdező, megoldódott azóta a problémád? Kiderült mi okozta?
2021. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-7 hónap után lett jobb, mostmár olyan mint elötte. Nem jöttem rá mitől volt fájdalmas, mert szoptatok még most is, így a hormonokra annyira nem tudom fogni, bár lehet hogy attól. Fertőzésem nem volt, doki azt mondta minden okés, szóval egyszercsak helyreállt.
2021. jan. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!