Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelentenek ezek a rövidíté...

Mit jelentenek ezek a rövidítések? NST, CSN3, NUH1, CSN1, NGYK. Lent weboldal.

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindegy? Ott van mellette, mire vonatkoznak. Valami helyi rövidítés. De amúgy az NST az az NST, a CSN az csecsemő-nőgyógy lesz, a NUH nőgyógyászati ultrahang, ahogy írva is vagyon előtte, a NGYK meg nőgyógyászati kótyomfitty, hát honnét tudjam? :)
2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1. Bizonyára komplettnek hiszed magadat, s mint tudjuk, tévedni emberi dolog....

Szerinted azért kérdeztem meg, mert nekem mindegy? Nekem nem mindegy, nyilvánvaló, hogy azért kérdeztem. Bár neked nem volt nyilvánvaló ez, pedig kellett volna.

Ne te szabd már meg, hogy milyen kérdést tesz itt fel valaki.

Ahogy te magad is leírtad: nem tudod a választ.

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy olyan írjon, aki nem tudja a választ.


Arra pedig magamtól is rájöttem, hogy bizonyos részletei mit jelentenek a rövidítéseknek, de engem a teljes rövidítés jelentése érdekel. Akár adod ehhez az engedélyedet, akár nem.

2020. okt. 7. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az NST-t megtaláltam: [link]

A többi engem is érdekel.

2020. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3. Köszönöm szépen!
2020. okt. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!