Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 1 héttel is...

Menstruáció után 1 héttel is barna folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap jött meg a menstruációm, akkor kezdtem el fogamzásgátlót (Estelle 0,020/0,075 mg). 3-4 napig szokott tartani, de még most is van egy kis barna folyásom. Ma reggel együtt voltunk párommal, és picit véreztem is. Mitől lehet? Ez csak ilyen tisztulás, vagy valami gond lehet? Voltam nőgyógyásznál is kb 3 hete rákszűrésen, ott nem találtak semmi bajt.


20/L.



2020. okt. 10. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez enyhe, múló hormon zavar lehet a gyógyszer miatt.
2020. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most kezdtél fogamzásgátlót szedni, akkor akár hónapokig előfordulhat. Most áll át a hormon rendszered, azt, hogy mi szokott lenni azt elfelejtheted.
2020. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még mindig vérzek. Mi lehet a baj?
2020. okt. 11. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi. Olvasd el a betegtájékoztatót.

"A kombinált fogamzásgátlók alkalmazásának első néhány hónapjában rendszertelen (pecsételő vagy áttöréses) vérzés jelentkezhet a szabályosan ismétlődő megvonásos vérzések közötti időszakokban. Lehetséges, hogy emiatt tisztasági betétet kell viselnie, azonban folytassa továbbra is az előírt módon a gyógyszer szedését. Amint szervezete alkalmazkodott a gyógyszer hatásaihoz, a rendszertelen vérzés is megszűnik (rendszerint 3 csomag felhasználása után). Ha makacsul fennáll, erősödik vagy újból jelentkezik a vérzés, forduljon orvoshoz."

2020. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából én ezt már szedtem januárban 3 hónapig, aztán abbahagytam és most kezdtem újra. Akkor nem volt ilyen gond.
2020. okt. 11. 17:37
 6/7 anonim válasza:
Szia! Végül mi volt a baj? Most én is ezzel küzdök csak én nem szedek fogamzásgátlót .
2023. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso neked mi volt ? Most meg en jarok ebben a cipoben en sem szedek fogamzasgatlot
márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!