Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hanyagolnom kéne a tampont?

Hanyagolnom kéne a tampont?

Figyelt kérdés

Ha felteszem, akkor utána, míg bent van nagyon viszket, vagy éget. Mindig is tampont hasznaltam, mert nagyon megvan, és a betéttel nagyon hamar átáztam, és folyton csak mosogattam a ruháimat. Szóval kb 15éves korom ota használok. De az utóbbi par hónapban vált problémássá. Ha feltettem, elkezdett görcsölni a hasam, vagy sokszor alig bírtam feltenni. Az utóbbi kettőnél pedig nagyon kellemetlen érzés, pedig eléggé fent van.

Csak félek így elindulni bárhová, mert félek, hogy átázom.

20l


2020. okt. 11. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
El kéne menned orvoshoz!
2020. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen tampont hasznàlsz?

Ugyanaz mint ezelőtt?

2020. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Orvosnál voltál? Ki kéne deríteni, hogy nem valamilyen fertőzés van-e mögötte. De szerintem lehet allergia is.
2020. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ob procomfort normal.

Mindig ezt használtam. :/

2020. okt. 11. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Próbálj ki másikat, vagy keress egy olyan betétet ami sokcseppes éjszakai aztán ha azoknál sem jó valami akkor doki. (akkor is lehetsz allergiás valamire ha azt már sok ideje használod és semmi bajod nem volt eddig)
2020. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz :))
2020. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Orvos, lehet vlmilyen fertőzésed van.

Én pont az ilyenek miatt használok betétet. Nem tudok mindig mindenhol szappannal kezet mosni, a betét biztonságosabb. Nekem meg szokott lenni eléggé, az 5 cseppes libresse és a gyakori csere nem okozott még gondot.

2020. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7, applikátoros tampon és kézfertőtlenítő ;)
2020. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy van nálam betét és tampon is. Ha nincs lehetőség kezet mosni, de már cserélni kéne, akkor tampon ki, és betéttel folytatom.
2020. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!