Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyit késik a...

Normális hogy ennyit késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

Szóval 23 éves vagyok, augusztus 22.én jött meg utoljára és azóta semmi.

Van párom de vele kb 4 hónapja nem voltam együtt mivel sokat dolgozunk nagyon elsiklottunk egymás mellett és elégé stresszes volt ez az időszak. Voltam orvosnál és azt mondta ez még belefér de ha októberbe se jön meg akkor menjek vissza hozzá. Volt már valakinek ilyen?

Van menzesz naptáram, a ciklusom 33 napos. Augusztus 22.én volt meg utoljára, és szeptember 29.én kellett volna megjönnie. Eltelt azóta 12 nap és semmi.


2020. okt. 11. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
12 nap késés, vagy egy egész kimaradó ciklus is előfordulhat stresszes időszakban. Ha nem merül fel terhesség, akkor a helyedben nem foglalkoznék vele, akkor lenne érdemes, ha gyereket terveznétek.
2020. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nincs baj. Előrordulhat. De ahogy az orvos mondta menj vissza hozzà.

A kapcsolatodat pedig tedd rendbe mert 4hó szex nélkül nagyon nem oké, akkor se ha sok a dolog

2020. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!