Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges-e bármilyen orvosi...

Szükséges-e bármilyen orvosi kivizsgálás ha iszok vizet és 10 percen belül rohannom kell pisilni? Vagy ez normális lenne?

Figyelt kérdés
Ha iszok, mindegy hány kortyot, utána rohannom kell pisilni. Minden alkalommal. Nagyon sokszor emiatt nincs meg a napi 1 l folyadék bevitelem sem, mivel munkahelyen (bolti eladó) nem engedhetem meg magamnak hogy 10 percenként kijárjak ezért inkább sokszor nem iszok szinte semennyit. :/ Gondoltam rá hogy felhívom a házi dokit és elmondom neki hogy mi a helyzet, de nem tudom hogy tovább küldene-e ezzel kivizsgálásra.
2020. okt. 12. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A szervezetedben nincs elég só, ami megkötné a vizet. Több sót kell enned, és benned marad a víz.
2020. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

1. Lehet felfáztál

2. Ha nem iszol napi legalább másfél liter vizet az is okozhat ilyen tünetet. Igen a kevés folyadékbevitel miatt bekattan a szervezeted és az is kiválthatja az állandó WC-re menést.

3. Súlyos szervi bajod van leginkább vese

4. Cukorbeteg vagy .


Szerintem először próbáld kikúrálni magad lehet felfaztal. Sok tea és víz ! Aztán ha elhagytad a teát utána állj át a napi másfél liter megivására. Ha pár napon belül ez se segít és továbbra is fennáll a probléma azonnal menj a haziorvoshoz.

2020. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hugyúti fertőzés lehet. Olyan nincs hogy "felfázás". Urologiára kérnŕk időpontot a helyedben mert a háziorvos is csak laborba tud küldeni vagy oda. Viszont ígyegúszod a labort mert ott rögtön tudnak vizeletet nézni.
2020. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Veletlenul nemcsak a munkahelyen van? Mert konnyen lehet psziches is, es minel inkabb tartasz ettol, annal inkabb jon az inger. En ritkabban, de rendesen innek, ha pisilni kell, legalabb ne kicsi miatt kelljen. Meg lehet nezetni, de nekem miota otthon vagyok, itthon kell szazszor, mert tudom, hogy lehet. Oke, nalam forditva mukodik. Mikor el vagyok foglalva vagy nem vagyok otthon, ritkan kell es sokaig birnam tartani.

Vizeletvizsgalat persze nem art, de eselyes ez is. Meg kave, koffein vizhajto.

2020. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
IszoM vizet.
2020. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a problémám nagyon régóta fenn áll. Az viszont lehet hogy csak munkahelyen jön ki. Erre nem is gondoltam eddig. De jó a meglátás. Egy oldalon dupla vesével születtem, de ezzel sosem volt baj, bár nem tudom hogy ennek van-e lényege most. Laborba pár hónapja voltam mert a pajzsmirigyem alul működik.
2020. okt. 12. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A pár hónap semmit nem jelent attól kialakulhatott a fertőzés.
2020. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!