Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik a menstruációm,...

10 napja késik a menstruációm, a tesztek negatívak. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Februárban volt egy mellnagyobbító műtétem, addig szedtem fogamzásgátlót, majd abbahagytam. Utána egyre több idő lett a ciklusom: 29, utána 40, 36, 39 nap, és most az 50. napnál tartok, de még mindig semmi jele a menstruációmnak. Egyébként amikor megjön, normálisan vérzek 4-5 napig, nincs vele semmi baj. Szeptemberben egész végig nem volt meg, de elég sokat stresszeltem (költözés, munkaügyek miatt.) Egyébként párommal óvszert használunk a tabletták abbahagyása óta. Szerintetek mi bajom lehet? Hétfőre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, de addig is szeretnék kicsit megnyugodni. Bár tudom, hogy ez nem normális, még sose volt velem ilyen, mindig 28-31 napon belül volt a ciklusom. 24 éves vagyok.

2020. okt. 14. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szétborogatta a fogamzásgátló a hormonháztartásodat.
2020. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Elsö: teljesen hülyeség, amit írsz, ha a fogamzásgátló lenne a probléma, akkor nem fél évvel az abbahagyása után ekzdödnének a problémák és föleg nem fokozódnának.

Kérdezö: menj ez nögyógyászhoz, és vizsgáltasd meg magad, több oka is lehet a problémának.

2020. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dianille fogamzásgátló mellett volt, hogy 3-4 hónapig nem jött meg, szintén negatív tesztek. Elküldtek ultrahangra(nem volt semmi), akkor teljesen kikészültem, aztán írtak fel Nuvaringot, azzal szépen beállt, viszont sokat híztam mellette, úgyhogy azt is abbahagytam.
2020. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

# 2


Ó, dehogynem, simán lehet ilyen.

2020. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapból így jön meg.
2020. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!