Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség lehet vagy elkaptam...

Terhesség lehet vagy elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azert irok ide, mert eléggé meg vagyok ijedve, es igazabol nem is nagyon merek senkit megkerdezni a dologról, mert hat tudjátok, ez valahogy meg mindig tabunak számít...

Nemreg óta van kapcsolatom, es sajnos 1x-1x becsuszott, hogy megszakitassal szeretkeztunk... tudom, felelőtlen, nem jo "modszer" stb stb, abba is hagytuk ezt...

A lenyeg, hogy szombaton azt hittem, hogy megjott, de igazabol barnaztam egeszen tegnapig, rendesen nem jött meg. Tegnap már kb semmi sem volt, mensi elojelei sincsenek, egyáltalán. Viszont ami nagyon ijeszto, hogy a párommal fajt az együttlét, es iszonyatosan elkezdtem vérezni kozben is es utana is. azt hittem, hogy na, akkor most jött meg... de semmi, fürdés után meg némi ver jelentkezett, de egyébként nem jött meg...

Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, szóval tudom, hogy e nem normális, de addig is, valakinek van ötlete, hogy ez mitől lehet? Illetve lehet, hogy baba...? A barnazas a 32.napon jött, amikor meg szokott jönni, de ugye mint írtam, rendes mensi azota sincs, tehát kesik, bar nekem elég gyakran kesik alapból is...


Bocsi, h hosszúra nyúlt, csak a teljes sztori ez. Eléggé felek, hogy elkaptam valamit, vagy akár terhes is lehetek...

22 éves vagyok egyébként, nem tervezek gyerkőcöt egyelore, de tudom, h felelotlenek voltunk:(


Ja meg annyi, h terhességre utalo tunetem nincs, viszont van egy kis felfazasra utalo jelem, sűrűbben pisilek, mint ugy altalaban



2020. okt. 14. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ebből nem lehet megmondani. Lehet, hogy semmi bajod, csak vékony volt a nyálkahártya, és ennyi volt a menzesz. A barnázás lehet progeszteron hiány. Csinálj egy terhességi tesztet, hogy legalább azt ki tudd zárni.
2020. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Terhessegi teszt. Ha nincs menstruacio mar kimutatja. 600 forint a Tescoban, vagy akar a Dm-ben. Gyogyszertarban kicsit dragabb.

De ha fajt az egyuttlet, az inkabb egy fertozes jele. A verzes meg annak hogy durvak voltatok talan. Biztosat nogyogyasz tud mondani, de azelott a teszt. Holnap megveszed, megcsinalod. Ha negativ, akkor elkaptal valami fertozest, esetleg lehet ciszta is stb. De semmi komoly, nyugodj meg.

2020. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi számít tabunak?
2020. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, az lesz a legjobb, ha tesztelek is, koszonom!

A tabut arra értettem, hogy szex/verzes szex kozben/után, ilyesmi, ezekről nem szívesen beszél az ember, vagy ha beszélnék rola, akkor valahogy úgy latom, kellemetlenul érzi magát az, akinek mondanám...

2020. okt. 14. 22:37
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Ez akármi lehet, de szerintem nem terhesség. Annak sok jele van, de a vérzés nem. Főleg a bő vérzés nem.

2020. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
66%

Szia ! Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok kb, 23 éves / 31 napra jött meg ugyan így barnázok és félek , mi védekeztünk folyamat gumival de igy is ugyan ez van, megfázós tünet is

(Bocsi h nem segit én is válaszokat keresek )

2020. okt. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,szerintem te nem vagy terhes, plane, ha gumival csinaltatok:)

Azota mizu? Megjott rendesen?

2020. okt. 16. 11:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nálad mi lett végül?
2020. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Le kellett mondanom a dokit, mert idokozben covid gyanús lettem...

A jelenlegi állás szerint szerdan megyek nogyogyaszhoz.

Tesztet megmondom oszinten, nagyon gaz, de nem mertem csinalni:( tegnap óta ismét halvány/neha barnas, de inkább halvány piros vérzésem van... ez a 46. Nap. Nem ertem. Igazabol mar szinte beletorodtem az abortuszba, lehet, h a terhesseg miatt verzek...

Mivel szerdan ugyis kiderul, hétfőn veszek egy tesztet, immár tenyleg es megcsinalom...

2020. okt. 23. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!