Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visanne gyógyszer ára így...

Visanne gyógyszer ára így felment??

Figyelt kérdés

Eddig 90%-os kedvezmény volt rá, 3830 Ft-ért adták sok évig, legutóbb 3 hónapja 100%-os kedvezménnyel csak a 300 Ft-os doboz árat kellett fizetni.

Ma akartam kiváltani az újabb dobozzal, erre több mint 16000 Ft-ot kértek! Olyan dühös lettem, hogy nem váltottam ki. Ez a teljes ár felét jelenti.

Az orvos persze nem tud hozzászólni.

Más is járt így?


2020. okt. 15. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Július óta elvették a támogatást. Vagyis... amúgy 30 ezer a gyógyszer, most meg levették 50%-ra az állami támogatást. Engem is nagyon felcseszett, de hát az állam több gyereket akar... Sok fogamzásgátlótól is elvették a támogatást. Az orvosom egy orvos ismerőse tud egy gyógyszert ugyanezzel a hatóanyaggal, ami olcsóbb. Most próbálja kideríteni a nevét. Ha megkapom a receptet, akkor megírom privátban a nevét, csak írj rám, hogy ne felejtsem el. Hétfő-keddre meglesz.
2020. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Tubanist írtak fel, még a betegtájékoztatója is ugyanúgy néz ki és 1500 körül volt
2022. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!