Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj van?

Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 napot késik a menstruációm és nagyon parázok, mert nekem mindig napra pontosan megjön. Terhes nem hinném, hogy vagyok, mert a párom mindig leellenőrzi a gumit és sose volt szakadt és csináltam már vagy 3 tesztet és mindegyik negatív.

2020. okt. 15. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

Túlhajtottad magad, stb.

2020. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
28%
valószínű a terhesség, ha késik abból 90%-ban baba lesz
2020. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha negatív lett az összes teszt és nem volt lyukas a gumi akkor hogy?
2020. okt. 16. 01:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Az volt eddig a meglepő hogy napra pontosan érkezett... a ciklus többnyire nem állandó, pár nap +/- teljesen normális. Sőt akár 1-2 héttel is változhat. Rengeteg minden okozhatja, stressz, meg még vagy kismillió dolog, senki nem tudja távdiagnosztizálni. Az is előfordulhat, hogy most egy ciklus kimarad. Ha legközelebb is előfordul akkor keresd fel a nőgyógyászod.
2020. okt. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A stressztől is tud késni. Ne parázz.
2020. okt. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött, szóval minden okés, köszi a válaszokat
2020. okt. 16. 11:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!