Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek menjek meg valamil...

Szerintetek menjek meg valamilyen vizsgalatra?

Figyelt kérdés
Fajnak a melleim, foleg a jobb es atsugarzik a honaljamba es vam, hogy a hatamba is. Voltam mellkas rontgenen, nogyogyasz mem erzett semmit, elkuldott ultrahangra, ott se talaltak se cisztat, se tumort. Menzesszel nem fugg ossze a fajdalom,fogamzasgatlot mem szedek. Hallottam mar, hogy a női ciklusnak jot tesz a cickafark tea es melle egy masik, honap feleig az egyiket, utana a masikat inni. Szerintetek az segitene ezen, vagy csak a peteeresre van hatassal? 20L
2020. okt. 16. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mar 3 honapja faj es ultrahangon csak annyit mondtak, hogy elofordul a fajdalom. Csak eddig nem fajt soha, most meg van olyan, hogy ha megemelem a karom vagy felemelek valamit, faj a honaljammal egyutt
2020. okt. 16. 12:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, hasi ultrahang, nekem epe problémától van.
2020. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha három hónapja folyamatosan fáj, akkor oka van, de lehet valami banális is, mint az alvó pozíciód.
2020. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan, hanem hol jobban hol kevesbe es szerencsere van 1-2 nap amikor nem faj
2020. okt. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!