Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyors és hatásos gyógymódok...

Gyors és hatásos gyógymódok hasmenés megszüntetésére?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, mert kora délután mennék randizni egy sráccal akivel már egy hónapja tervezzük a talit, végre összejönne csak az a gond hogy reggel úgy ébredtem hogy valamitől eléggé megy a hasam. Este kínait ettem, elképzelhető hogy attól? Ma reggel már háromszor kellett szaladnom a toalettre. Ja és irgalmatlan görcsök gyötörnek, egyfolytában finganom kell...


Viszont nagyon el szeretnék menmi mert utána a srác elutazik és csak megint egy hónap múlva tudnánk talalkozni...


21n



2020. okt. 17. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-széntabletta

-banán, főtt krumpli, főtt rizs

-étcsoki


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elő jókat írt, ellenben ha valami baci, vagy vírus okozza, okosabb nem megfogni a hasat, mivel ez egy védekező reakció, amivel a tested próbál szabadulni az oda nem illő dolgoktól. Ha megfogod, tovább szaporodhatnak, elnyújtott tüneteket okozhatnak, szövődményeket.
2020. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem a találkozástól fosol? tudat alatt..?
2020. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bolus adstringens - bélfertőtlenítő hasfogó és probiotikum - bár az alapból kell vagy egy hétig a hasmenés után. A szó szoros értelmében egyes kínai kaják "megfingathatnak", de az is lehet hogy elkaptál valamit. Ez esetben jó lenne, ha nem adnád tovább.
2020. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy virustol lenne, meg attol se hogy a randi miatt paraznek, nem vagyok olyan tipus...
2020. okt. 17. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!