Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek másik nőgyógyászhoz a...

Menjek másik nőgyógyászhoz a problémámmal? Okozhatja petefészek ciszta?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával mentem nőgyógyászhoz, hogy a jobb oldali petefészkem szokott fájni, de van hogy már arra, ha csak felemelem a kezem. Csinált ultrahangot az orvos, és azt mondta volt egy cisztám ami már elmúlt, úgyhogy nincs semmi gond. Kérdeztem tőle, hogy mitől lehet az, hogy 35-38 napra jön meg a menstruációm? Azt válaszolta, hogy valakinek ilyen hosszú egy ciklus, de attól függetlenül, ha mindig megjön nincs probléma, és ő nem csinálna most teljes kivizsgálást, csak ha gyermeket szeretnék. 2 hónapja voltam az orvosnál. Azóta ami történt: előző hónapban 40 napra jött meg, ebben a hónapban pedig nem késett ilyen sokat, viszont most csak 1 napig tartott a menstruációm.. Ilyen még sosem történt velem.
2020. okt. 18. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenkeppen elmennek masik orvoshoz is, plane ha az elso semmit nem probalt meg tenni a fajdalmaid kezeleseben
2020. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen masik orvos, a tul hosszu ciklus,meg hogy normalisabban nem akar kivizsgalni, az nem jo. Viszont, biztos vagy benne, hogy a petefeszked faj? Csak mert arra ranezett, elvileg tiszta volt, es hat ugye a vakbel is a jobb oldalon van, en lehet, hogy arra is gyanakodnek.
2020. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!