Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki volt hasonló cipőben...

Ki volt hasonló cipőben illetve mi segítette megoldani a problémát???Többi lent

Figyelt kérdés
Világ életembe rendszeres volt a menstruációs ciklusom, de az éven minden tünet nélkül megváltozott.. a havi 5-6 nap helyett 20 napig véreztem. Elmentem nőgyógyászhoz aki felírt Dicynone-t de attól sem múlt el. Elküldött vérvizsgálatra semmi eltérés. Majd visszamentem hozzá hogy a problémát nem oldotta meg a gyógyszer. Beutalt egy egyészségügyi kaparásra. Itt fellélegezve azt gondoltam hogy végre ha megvan a műtét újra a régi leszek. Szeptember 3.án elvégezték rajtam a műtétet ami után 5 napig véreztem. Majd szeptember 28. Tól október 1ig csak barnáztam. majd most október 11. Én megjött a menstruációm szokásos mellfájdalommal alhasi görcsökkel pattanásokkal ahogy régen. Azt gondoltam itt rendben van minden, de nem. Kezdem azt érezni hogy a probléma fenn áll még mindig hiszen 10 napja vérzek (van amikor nehany nagyobb darab tavozik, de van amikor csak tiszta vér jön) nem faj semmim a közérzetem jó. Köszönöm ha elolvastad és írjatok ide kinek mi oldotta meg a problémát.??

2020. okt. 20. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza. Ha nem veszi komolyan akkor keress màsik dokit
2020. okt. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kiemelted? Még mindig fennáll a probléma?
2023. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!