Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan fogamzásgátló...

Létezik olyan fogamzásgátló ami nem hízlal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hüvelygyűrűt használok, de ez sajnos nem igazán tetszik. Nem tudom annyira fel helyezni amennyire kellene, amire beilleszkedik a helyére, vehetem ki mert le kell öbliteni, különben bűzös folyásom van. Amióta fent van naponta görcsöl a hasam.

Én a spirálra gondoltam még, de nem tudom, hogy az mennyire hizlal. Van esetleg valakinek tapasztalata itt?

Jovohetre kaptam időpontot dokihoz, de szeretnék azért addig picit okosabb lenni e téren. Köszönöm szépen a válaszokat.



2020. okt. 21. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg létezik, mármint a hízás ugye mellékhatás. Van olyan, aminek a mellékhatása fogyás, de sajna a nevét nem tudom.

Ismerős volt úgy, hogy szólt a dokinak, hogy nem szeretne ettől hízni, szóval utóbbi mellékhatásút kapta.

Az én dokim speciel csak kiröhögött, hogy oda kell figyelni az evésre, és akkor nem lesz gond bármilyen mellékhatás. :D

2020. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lindynette tablettától amikor elkezdtem szedni fogytam 13 kilót.

A barátnőm és a nővérem ugyan ezzel a tablettával szintén jelentősen lefogytak. Ellenben ők amikor abbahagyták mert épp nem

volt partner /ez iszonyat nagy ostobaság/ majd újra lett és újból kezdték szedni jobban meghíztak mint amit előtte lefogytak. Én folyamatosan szedem 11 éve, ezért az abbahagyásról nem tudok nyilatkozni.

2020. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez volt a gond legutóbb, hogy a fejemhez vágta a doki, hogy ha nem eszek össze vissza akkor nincs gond.

Viszont én alapból hajlamos vagyok a hízásra, azaz a levegőtől is hízok..:D hiába eszek normálisan és nem össze-vissza mindent. Most sem vagyok valami vékony alkat, de nem szeretném azt hogyha elkezdek szedni vagy alkalmazni egy fogamzásgátlót akkor még többet hízzak.

Ezért is kérdezem itt, hogy legalább oda tudok állni a doki elé, és tudom neki azt mondani h igenis ezt szeretném, ha minden rendben a vizsgálattal.

2020. okt. 21. 09:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Yasmille-t szedek több mint 7 éve, egy grammot nem híztam és nem is fogytam, semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam.
2020. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést követem.

Én Ditinellt szedek egy hónapja és 2 kilót híztam. Normál testalkatom van, de hajlamos vagyok a hízásra.


Nem mondom, hogy csak a gyógyszer szedése hízlal, mert nem. Igazából a gyógyszer csak kiváltja azt, hogy folyton éhes és kívános legyek. A fogamzásgátló előtt ilyen volt ha mensiztem, de most, szinte minden nap elviselhetetlen éhséget és/vagy kívánosságot érzek. Természetesen figyelek, hogy mit egyek... de a testem meg van őrülve, és képes alig tudok aludni sokszor az éhségtől, pedig mostmár a vacsorámat is 8 órára időzítem a megszokott 6 helyett.


Egy ismerősöm Mistralt szed, ő tudtommal ugyanannyit evett gyógyszer előtt, mint után, mégis hízott. Vagy 10 kilót összeszedett egy év alatt, bár tény, ráfért a hízás... csak na.

2020. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jav: Yasminelle :D csak rosszul írtam az előbb.
2020. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-6, én ugyanettől a gyógyszertől híztam egy csomót :D plusz még a libidómat is kinyírta, de ez már nem a kérdéshez tartozik.


Szóval szerintem 100%os választ nem lehet adni erre, nem mindenkinek ugyanaz válik be. :/

2020. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Estelle-t szedtem,ami ugyanazt tartalmazza mint a Lyndinette. És fogytam mivel étvágytalan voltam. Jelentős zabálások árán tudtam csak hízni,pedig amúgy hajlamos vagyok hízásra. Aztán abbahagytam és csak úgy repültek fel a kilók.
2020. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló önmagában nem hizlal.

Két módon okozhat hízást a tabletta, és így tudod ezeket kiküszöbölni:

a, megnöveli az étvágyad - ne egyél többet, mint eddig.

b, vizet tart vissza a szervezeted a tabletta hatására - igyál több vizet.

2020. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hormonmentes megoldástól nem fogsz hizni. Ha a spirál megfelelő lenne neked, akkor letezik arányszal illetve rezgyongy is.

Mindketto méhen belüli eszköz es egyik sem hizlal, mert nincs benne hormon, ami növeli az ehsegerzetet vagy vizet tartana vissza.

2020. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!