Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hetesen lehetséges, hogy...

6 hetesen lehetséges, hogy nem látható embrió?

Figyelt kérdés
Sziasztok!tegnap voltam nőgyógyásznál, 6 hetes kismama vagyok. Februárban volt egy vetélésem, így eléggé aggódom minden miatt, első babánk lenne. Az orvos azt mondta, hogy 6 hetes a terhesség, a petezsák látható,11.7mm,viszont abban még nem látszik semmi, menjek vissza 3 hét múlva. Volt már így másnak is? Félek, ismét vakvágányra futunk. Ilyenkor már szívhangnak is lennie kellene, nem

2020. okt. 21. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor fejlődik ki a szív és indul be a vérkeringés. Nem biztos, hogy ez problémát jelent.
2020. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy 6 hetes, később volt peteérés, teljesen bíztató a petezsák mérete, ebből még bármi lehet.
2020. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam, hogy szikhólyagot viszont látott már a petezsákban. Nagyon reménykedünk, hogy most minden rendben lesz. Az előző terhességnél már az 5.héttől barnáztam és hiába a progeszteron pótlás, elment a pici. Most semmi ilyen tünet nincs, viszont napi 2 progeszteront most is szedek.
2020. okt. 21. 17:00
 4/11 anonim válasza:
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! 🤍 majd írj!
2020. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj..lehet kisebb a terhesség..de a petezsàk és hogy szikhólyag van elég biztató...3hét múlva biztos rendbe lesz minden...nyugodj meg....11hetes kismama voltam
2020. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha peteéréstől számolom, amikor együtt is voltunk, 3 hét és 4 nap telt el hétfőig, mikor a nőgyógyásznál voltam. Köszönöm a biztató szavakat, sokat segít!
2020. okt. 22. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
5.vagyok...akkor csak 4hetes vagy..nyugi..biztos rendbe lesz minden ..
2020. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! 🤗 Köszönöm! Tényleg nagyon jól esik ilyen megnyugtató szavakat olvasni ilyen helyzetben!
2020. okt. 23. 13:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap délután voltam UH-n, pulzált a pici szíve, megvan mindene, egészséges! 8 hét 5 napot mondott az orvos. Annyira csodálatos érzés volt látni, könnybe lábadt a szemem. Mostmár biztos minden rendben lesz!
2020. nov. 10. 09:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj ez nagyon jó hír...látod írtam hogy minden rendben lesz..boldog baba vàràst mostmàr😁😁😁😁.5.voltam
2020. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!