Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehetett ? Lehet...

Ez mitől lehetett ? Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

A peteeresem környékén több napos barna folyásom volt néha fajt a hasam is főleg mikor leültem ...emlékezetem szerint ilyen nem volt még hogy tobb napon keresztul ugymond vérezzek peteereskor. Most pedig késik a menzeszem 1 hete. Azt tudni kell hogy nekem szinte mindig kesik pár napot legalább de volt hogy 2 hetet kesett tavaly decemberben . Nőgyógyász szerint ez nem gond,ilyen idősen (18) az is megeshet hogy kimarad. Volt már valakivel hasonló? Én egyébként elég parázós vagyok ilyenekben bar mar mikor késik par napot nem is foglalkozok vele egy ideje csak most ez a barnazasa aggaszt egy kicsit. Orvoshoz menni elég kacifántos menni most ebben a járványos időszakban ezért kerek itt segítséget. Előre is köszönöm

19/L



2020. okt. 23. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj orvoshoz. De legalább csináltass laborban (szex)hormon panelt. Utóbbi kicsit drága, de egzakt
2020. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A ovuláció járhat enyhe vérzéssel. Ha nincs esély a terhességre, akkor az 1 hetes késés miatt nem érdemes aggódni. Ha a menstruációd mindig késik, akkor hosszabb a ciklusod 21-35 nap között teljesen normális.
2020. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!