Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székrekedés, szorulás, puffadá...

Székrekedés, szorulás, puffadás kínoz, hat napja nem tudok vécézni, kétségbe vagyok esve, mit csináljak ?!?

Figyelt kérdés

Napi kétszer szoktam kakilni általában, nem volt még ilyen gondom, mint most. Csütörtökön egyetemen és tegnap itthon is kb. óránként mentem wc-re de sajnos csak fingani tudtam, hiába nyomtam, semmi anyag nem jött ki. Az már csak hab a tortán, hogy ma megyek a barátommal két napos wellness hétvégére és ő mit sem tud az egészről, nem akartam ezzel a kedvét elrontani.


A hasamon is látom hogy nagyobb, hiába fingok sokat, nem segít túlzottan.


Glicerines kúpon vagy hashajtón gondolkoztam, csak ezekkel az a baj hogy kúp nincs nálam, a hashajtó pedig ki tudja mikor hat és este mi vacsorázni megyünk étterembe.


Szóval nem tudom mit csináljak, de ez igy nagyon nem jó...



2020. okt. 24. 11:20
 1/4 anonim válasza:
57%
Moxalole port lehet venni patikában.Azt próbáld ki.
2020. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Beöntés az segíthet.
2020. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
6 napja nem ürítettél? Mihamarabb orvoshoz!
2020. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
De ha ez már ennyi ideje tart, akkor miért nem vetted be a hashajtót tegnap vagy tegnapelőtt este? Semmiképp ne várj tovább, vedd be ma! Ilyen állapotban a wellnesst sem igazán lehet élvezni.
2020. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!