Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Septate hymen tapasztalatok?

Septate hymen tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, és nemrég fedeztem fel, hogy a szűzhártyámon nem csak egy nyílás van, ahogy lennie kéne. Kicsit utánakerestem a dolognak, meg is találtam az elnevezését és leírását (septate hymen), de ennek ellenére eléggé elkezdtem aggódni. Tampon felhelyezéssel sosem volt gondom, a kivétel se fájt soha. Szűz vagyok. Lehet ebből később problémám? Valakinek bármi tapasztalat?



2020. okt. 24. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Meg kell nézetned az orvosoddal, ő majd elmondja, hogy kell-e egy kisebb műtét szex előtt vagy sem.
2020. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy nem csak egy lyuk van a szűzhártyádon mindenkinek más
2020. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Tényleg teljesen normális lenne? Sok orvosi és laikus véleményt is olvastam, igazából a legtöbb azt mondta, hogy felesleges a műtét ha nincsenek nehézségeim miatta, de ettől függetlenül aggódok. Azt tudom, hogy akkor lenne komoly probléma, ha még egy tampont se tudnék felhelyezni. Két éve használok normált, szóval ezzel tényleg nem volt bajom.

Olyat is hallottam, akinek elvileg egyszerűen elmúlt, és állítja, hogy csak valami hormonális dolog volt, erről mi a véleményetek? Nekem személy szerint ez elég hihetetlennek tűnik, de tény, hogy eddig sose vettem észre hogy jelen van ez a probléma az életemben egészen tegnap estig.

2020. okt. 25. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális

Googlebe bírod hymen kiadja a fajtáit

2020. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!