Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetek ödémás terhesség...

Mitől lehetek ödémás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kb 5-6 hetes terhes lehetek második babával.Az elsőnél semmi gondon nem volt csak vizesedtek a lábaim ha sokat voltam talpon.De most folyton viszket a bőröm,bedagad a szemem,szám van,hogy nagyobb foltok jönnek ki a testemen.Voltam ügyeleten a minap meg háziorvosnál hát mit is mondjak nem lettem okosabb.Nem eszek semmi olyan ételt amit eddig nem ettem.Vannak rosszulléteim ezért kevesebbet is tudok enni.Eddig dohányoztam de mióta tudom,hogy terhes vagyok azóta nem így a wc-re járásom is elég ritka 2-3naponta és nem tudok mit tenni ellene,pisilni se járok annyit mint eddig.Nem tudom már mitévő legyek.Teljesen összeomlottam már idegileg,hogy mitől lehet ez.A testemen még nem is érdekelne de amikor a számon,arcomon jön ki akkor nagyon megilyedek mert ugye ez még fulladást is okozhat.Nem tudok mire gondolni mi lehet az ovos letoj.Én meg idegbeteg leszek. :(

2020. okt. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.De nem a lábamról van szó!

Erre rá tudok én is keresni és mint leírtam tudom,hogy milyen,az első terhességem alatt volt hozzá szerencsém.

2020. okt. 25. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Sikerült elolvasnom a teljes szöveget. Fordulj inkább egy másik orvoshoz, aki ért is a munkájához.
2020. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom milyen irányba induljak el,hogy azért ne dobáljam ki az ablakon a pénzt se.Nem tudom milyen orvos foglalkozik ezzel.
2020. okt. 25. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy másik háziorvost.
2020. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk terhesen a nőgyógyászodat kérdezd meg erről ne a háziorvost.
2020. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek vizsgálatra és meg fogom őt is csak már elviselhetetlen ez az egész.
2020. okt. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!