Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy petefészekcisz...

Lehetséges hogy petefészekcisztám van?

Figyelt kérdés

kb ugyanúgy megegyezőek a tünetek.

Már 11 napja késik a menstruációm... De terhes 100% hogy nem lehetek szóval ez kilőve. Az egyedüli ami reális és gondolok rá az az hogy lehet valami ciszta van bennem. Ugyan úgy fájt a hasam mint mielőtt megszokott jönni pár nappal , de azóta se jött meg, és ugyanúgy fájdogál a hasam is mint mikor megakarna jönni... Tiszta ideg vagyok. Tudom hogy túl sokat stresszeltem az utóbbi időben ezért se lepődtem meg mikor észrevettem hogy késni fog a menstruációm, gondoltam majd 3 nap késés múlva megjön (volt már ilyen) de nem. Most rohadtul nem . Általában 4 naposok voltak a menstruációim de eléggé rendszertelen vérzéssel is volt, volt mikor 3 napot késett olykor aztán jött meg és tartott 4-3 napig stb de hol gyenge vérzéssel hol rohadt erőssel és kellemetlen hasfájással (annyira hogy már hánytam is annó amiatt) tehát emiatt gondolok erre hogy lehet valami ciszta lehet bennem. Kérlek akinek volt már ilyen tapasztalata meséljen és segítsen mit lehetne tenni ez ellen? MOst már tényleg elkéne mennem orvoshoz ezzel csak az segithet? Vagy csak a stressz miatt késik ennyit?? Teljesen kivagyok akadva már ott tartok hogy sírni tudnék idegességemben.


2020. okt. 26. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, tudom hogy gyerekesen hangzik ez de sose volt ilyen hogy 11 napot késne és nem értem mi ez, hogy most csak a stressz teszi ezt velem vagy mi
2020. okt. 26. 19:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, egy kivizsgalas nem art, meg evente egyebkent is kene menni rakszuresre. Keshet a stressztol is, de lehet cisztad, meg meg egy csomo dolog, ezt csak az orvos tudja megmondani.
2020. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!