Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati ultrahang...

A nőgyógyászati ultrahang vagy a kacsás nőgyógyászati vizsgálat fáj jobban/kellemetlenebb ?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok/nők/asszonyok, ez a kérdés hozzátok szólna, akik már voltak nőgyógyászati vizsgálaton és már valamilyen okból mindkét fent megnevezett vizsgálaton átestek az idő folyamán. Előre is köszönöm a válaszokat! Szép napot

2020. okt. 27. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fáj. Nekem az ultrahang volt kellemetlenebb, mert sokkal tovább tartott. A két vizsgálat nem vagy/vagy kérdés, másra szolgálnak.
2020. okt. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem fájt. Nyilván nem kellemes a hideg kacsa, de évente egyszer kibírható.
2020. okt. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ultrahang volt, nem fáj, de mindenképp próbálj meg közvetlen előtte pisilni, mert akkor még kellemetlenebb
2020. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Miért kell lepontozni? Mi nem volt hasznos a válaszomban? Röhej, ami itt megy, komolyan.

2020. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Az ultrahang az semmi, zselevel be van kenve. A mintavetel a ciklus fazisatol is fugg, meg persze az ellazultsagtol. Volt mar, hogy nagyon fajt, mert menstruacio elott voltam. De egy perc az egesz. Nekem ilyen rovid ido alatt sosem szamit, hogy faj, mert tudom, hogy mindjart vege.

Es van, hogy alig erzem. De soha nem nezek ra az eszkozre, csak a plafonra.

2020. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!