Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres folyás és égető, csípő...

Véres folyás és égető, csípő érzés érintésre mire utalhat?

Figyelt kérdés
A vizelés nem csíp, nem fjá, ha nem ér hozzá semmi, nincs gond, de ha bármivel hozzáérek a hüvely- és végbélnyílásomhoz, nagyon fáj, ég. Emellett véres folyásom van.
2020. okt. 27. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt csak tippelgetni tudunk, de még egy orvos is csak vizsgálat után és az előzmények ismeretében tudna mondani bármit. Gyulladás, fertőzés bármi lehet, kérj időpontot a nőgyógyászhoz.
2020. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Sztem ez gomba, mellette meg vagy menzesz, vagy vmi hóközi pecsételő vérzés. Legalábbis én még olyanról nem hallottam, hogy véres folyás gombás fertőzéshez hasonlító tünetekkel együtt járjon és vmi konkrét betegségre utalna.
2020. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor gombám volt akkor hó közben megjött a menzeszem is pedig nem kellett volna.
2020. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!