Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menstruáció?

Ez normális menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

162 cm vagyok 45 kg sokat fogytam és majdnem 3 hónapig nem volt menstruációm.

Majd utánna vissza tért viszont korántsem olyan mint régen.

Mostanában csak 2-3 napig tart és nincs is sok vér ez normális vagy inkább beszéljek meg anyukámmal?

(Anyukám tud arról hogy nem volt még egy ideig)

Nem tudom mit tegyek és a későbbiekben szeretnék még gyereket de félek ha így haladok nem lehet.


2020. okt. 28. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj meg fel vagy 3 kilot, es varj még 2-3 honapot. Nezd meg lesz e valtozas. Ez meg az “elso” menstruaciod, adj idot neki.
2020. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól írta az első, híznod kell. a nemi hormonok vivőanyaga a zsírszövet. nem véletlenül rakódik a nőknél kamaszkorban a hasra-csípőre..
2020. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
+3 kg nem leszek duci? Csak mert ettől az elhízástól is félek.
2020. okt. 28. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Hallod, annyira szétkú*tad a szervezeted hogy nem menstrualtal. Erre bevagod hogy “48 kilosan nem leszek duci”? Szerintem fordulj pszichologushoz, meg mindig testkepzavarod van. Elhizast ne is emlegess mig 50 kilo alatt vagy.
2020. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En amikor fogyóztam 160 cm 43 kiló voltam nekem sem volt menstruációm közel fél évig...

51-52 kilósan tért vissza...

2020. okt. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!