Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró gyöngy került a hüvelyembe?

Apró gyöngy került a hüvelyembe?

Figyelt kérdés

Na szoval, elég bizarr tudom,nem kell rosszra gondolno, hüvelykúp maradványait mostam ki ma reggel a hüvelyemből, a mutatóujjamon pedig géllakk mellett apró kis kövek, strasszok is vannak most, mielőtt felnyúltam azzal az ujjammal (kb 4 másodpercre, mert amúgy nem köves ujjal csináltam direkt), azelőtt meg is néztem direkt hogy megvan e minden kő... De mikor kiszállzam a kádból megláttam, hogy egy hiányzik, a legapróbb kis gyöngy, ami szerintem létezik a műköröm kapcsán...


Utána leellenőriztem, hogy hátha megtalalom, de őszintén szólva semmit nem találtam, akárhogy is próbáltam, szerintem minden zeg-zugot kitapintottam és semmi... Lehet nem is ott vesztettem el, csak nem figyeltem előtte h már hiányzik egy db, de az tuti h tegnap még ott volt.


A LÉNYEG: HA BENNEM MARADT, AKKOR EZ KI FOG JÖNNI A HÜVELYVÁLADÉKKAL EGYÜTT, KI FOG MOSÓDNI VELE? hamarosan a mensimnek is meg kell jönnie (pár nap) szóval akár azzal együtt is kijöhet, tényleg nagyon apró 1-2 mm-s gyöngyről beszélünk, nem hinném h ez akkora kárt tudna bennem okozni, vagy gyulladást (nagyon remélem nem...).



Trollokat mellőzzük,olyan hülye helyzet és nem vagyok dilis, hogy valami segédeszköz szorult belém maszturbálás közben..

Másik aggodalmam h mivel közeleg a mensi úgy éreztem h kezd nyitott lenni a méhszájam, lehetséges h esetleg oda esett be és elnyelte a hüvelyem a gyöngyöt?


Mert alapjaraton a hüvely véges, igy feltételezem hogy ha ott lenne a gyöngy már megtalaltam volna, nem nyelhette el... Csak tényleg apró h lehet nem is érezném ha tapintanám



2020. okt. 29. 09:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Most fogtam egy vonalzót és a gyöngy jóindulattal is csak max 0,5 mm tehát iszonyat apró... Anyaga viszont nem tudom miből van ezeknek
2020. okt. 29. 09:48
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Drága kenyér!
2020. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kijön magától ha bent is maradt, de simán lehet hogy csak zuhanyzás közbe leesett és lement a lefolyón.
2020. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
A hüvelykúp maradványait nem kellett volna kimosni.. Kijön magától, ha egyáltalán bekerült.
2020. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyugodtan ki lehet mosni, ami akart felszivodott éjjel, amit kimosok az csak a vivőanyaga, az már más tészta h a kérdés abszolút nem erre irányul, de ugye ez elkerulte a figyelmed.
2020. okt. 29. 12:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell ezzel orvoshoz/nőgyógyászhoz fordulnom? Nem fog gyulladást okozni szerintetek? (tudom, nen vagytok orvosok..)
2020. okt. 29. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Szerintem nem kell orvoshoz menni egyből. Ha észre veszel valami különös folyást vagy fertőzésre utaló jelet akkor menj dokihoz.
2020. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, azóta mégegyszer megnéztem alaposan, továbbra sem találtam semmit, úgyhogy kezdem kizárni, hogy bennem maradt. Erre rájön az is, hogy nem esik le olyan könnyen és pár mp-ig nyúltam fel.
2020. okt. 29. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tuti a lefolyón ment le, vagy a lakásban hagytad el valahol.
2020. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!