Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja? Mellemen lévő...

Mi okozhatja? Mellemen lévő pattanások?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A melleimen nagyon sok pattanás van. Nem egy két darabra gondolok, hanem mindenhol van. Házi orvos adott antibiotikumos kenőcsöt, de az nem használt.

Köszönöm



2020. okt. 29. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Szívesen
2020. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Látom nem csak én szeretek elsőnek baromkodni😂🤣
2020. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egy trágyát nem ér, ahhoz valami tonik kell, amit lehet a gyógyszertárakban kapni, amit úgy tudom vény nélkül kapható, vagy bőrgyógyászhoz mész vele és ő jobban tudja rá a dolgokat.

Nekem 13 évesen nagyon pattanásos volt az arcom, amire arctonikot és valamilyen tablettát írt fel, amiket rendszeresen kellett alkalmaznom, amik után fokozatosan eltűntek a pattanásaim.

Mellemre nincs panasz, legalábbis nagyon nem találkoztam vele, szóval nekem szerencsére nem nőtt ott pattanás, főleg annyi mint neked.


17L

2020. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!