Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is vérzett mar szex kozben?

Más is vérzett mar szex kozben?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek!

Tegnap este egy pozicioban nagyon fájt a szex,és közben be is véreztem a fejem azonnal abba is hagyta.

Szeretném megkérdezni,hogy esetleg mas is járt már igy?

Foglaltam időpontot a nőgyógyászhoz,de csak 2 hét múlva tud fogadni.

Terhességen kivül mire uralhat még? Kinek mik a tapasztalatai? (Ciklus 10.napján volt ovuláció,8.napon voltunk együtt ,tegnap voltam a 21.napon) Tartok tőle,hogy ez méhszájseb vagy daganat.

Köszönöm a válaszokat



2020. okt. 30. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.
2020. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhességen kívül..? mi??

Szerintem túlspilázod. Egyszerűen csak valószínűleg megsérült a nyálkahártya..

2020. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sima sérülés.

Nekem rengetegszer volt ilyen ebből nem kell ügyet csinálni. De ha az megnyugtat akkor menj orvoshoz. Daganat nagyon lassan fejlődik ki mikor jártál uljára citológián?

2020. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,elég parázós vagyok:D Terhességre art gondolom mert olvastam,hogy beagyazodási vérzéssel járhat. Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 30. 08:32
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso válaszoló! Már vagy 10 éve:/

A problémám az,hogy kb 2 percig elég "intenziven" vérzett,tampont is tettem be,de par perc mulva semmi. Én is ugy gondolom, hogy valami megsérült,mert nagyon fájt fentebb,de csak abban a pozicioban ( nem hüvelyszárazság)

Koszonom a megnyugtató vàlaszokat,mindenképp csináltatok citológiát

2020. okt. 30. 08:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10 eve?!

10?!

Imadkozz.Hogy lehet valaki ennyire felelotlen?

2020. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt panaszom,viszont valóban felelőtlenség volt. Ezentúl minden ebben menni fogok.
2020. okt. 30. 09:20
 8/11 anonim ***** válasza:
A terhesség nem okoz vérzést. A méhszájseb igen, a durva szextől ha hámsérülésed lenne, csak pisiléskor vetted volna észre, hogy pici vér van.
2020. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A méhnyakráknak semmien tünete nincs. Simán lehet hogy nincs panaszod csak akkor lesz panaszod amikor már nagyon előrehaladott stádiumban van és akkor már lehet áttét is. Erre nagyon kellene figyelj egy évben 10 percet ki bírsz ott. Nők 40%a ebben hal meg. Én fél évente járok mert magas rizikóju vagyok. A családomban volt méhnyakrákos beteg.
2020. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Megyek 2 hét mulva levetetni a citologiát. Minden évben járni fogok ezentúl. Bizom benne,hogy nincs előrehaladott állapotban,ha az a bajom.
2020. okt. 30. 13:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!